Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én nem ezt tenném ebben a...

én nem ezt tenném ebben a helyzetben. Én gondolkozom rosszul? Te mit tennél egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátom bántott ma (megvert, és elég csúnyán viselkedett velem). A 'legjobb barátnőm' most csak jófejségből megkérdezte msn-en, hogy vagyok. Meséltem neki, de alig írt vissza, mert kiderült, hogy egy sráccal beszél. Alig ír valamit, én meg eléggé elvagyok keseredve.
2011. ápr. 25. 22:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pasit azonnal kidobni. Ha nem először történt meg, akkor meddig és mire vársz még? Az rossz válasz, hogy szereted. Ha beszélni akarsz róla, írhatsz nekem nyugodtan.
2011. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Ha nem az első alkalom volt, az nagyon gáz... Jó lenne, ha nem te lennél a következő híradóban, hogy a pasija megfojtotta, leszúrta, stb.

Ha a család nem segít, próbáld meg a Nane egyesületet vagy valami hasonlót.

Ezt ne hagyd annyiban, az életed a tét!

2011. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Rég dobnod kellett volna a srácot nem gondolod?


(Azért megjegyezném hogy a csajok ki tudják ám harcolni, néha szándékosan, hogy kapjanak egy két sallert)


De nem ismerem a szitudat úgyhogy ezt ne vedd magadra, és én is úgy gondolom hogy lányokat verni elég szánalmas és gusztustalan. a barátnőd meg tehet neked egy szívességet.

2011. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Látlelet, feljelentés és elzavarni a gyökeret.
2011. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nem az első eset..?

akkor te mazohista vagy

és vak. a szerelemtől.

mert az vagy.. különben már kidobtad volna.

2011. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elképesztő miért teszed magad tönkre ilyen fiatalon hiszen jó formán még gyerek vagy. Ne gondolkozz ne félj csak szakíts vele. Vagy pár éven belül emberi roncs ként akarod végezni, tényleg ilyen jövőt szánsz magadnak. Nem ismerlek de biztos vagyok benne hogy ennél sokkal többet érsz. És hol vannak a szüleid? Ők miért nem támogatnak, vagy talán árva vagy? Nincs egy nagybácsid nagynénid unokatesód aki segíthetne. Biztos van valakid ha nem vagy állami gondozott. Minek neked egy olyan fiú aki így bánik veled.
2011. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Otthon milyen kürülményeid vannaka csak azért kérdem,mert általában a bántalmazott barátnőket már otthon is bántalmazták ,és sajnos ezért son nő tök természetesnek veszi ha a párja is eltángálja.
2011. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!