Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvertem a szüleim pénzét és...

Elvertem a szüleim pénzét és bűntudatom van. Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
A barátnőim elrángattak bulizni, de nem volt sok kedvem... Aztán beadtam a derekam és elmentem. Elköltöttem kb. 1500 forintot (belépővel együtt), de olyan rossz volt, hogy 1 óra múlva inkább hazajöttem... És annyira sz*rul érzem magam hogy elvertem a szüleim pénzét, mert nem vagyunk olyan jó anyagi helyzetbe, csak adtak, hogy jól érezzem magam..(nem járok gyakran bulizni) :( Nem olyan nagy dolog, de tényleg olyan szarul érzem magam :(
2011. ápr. 26. 00:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy negyedmillát vertél el egy kaszinóban.. Ne aggódj, mivel tök ritkán fordul elő, nem hinném, hogy haragudnának. Inkább örülnek, hogy jól érezted magad, és bulizni voltál.
2011. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!