Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvertem a szüleim pénzét és...

Elvertem a szüleim pénzét és bűntudatom van. Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
A barátnőim elrángattak bulizni, de nem volt sok kedvem... Aztán beadtam a derekam és elmentem. Elköltöttem kb. 1500 forintot (belépővel együtt), de olyan rossz volt, hogy 1 óra múlva inkább hazajöttem... És annyira sz*rul érzem magam hogy elvertem a szüleim pénzét, mert nem vagyunk olyan jó anyagi helyzetbe, csak adtak, hogy jól érezzem magam..(nem járok gyakran bulizni) :( Nem olyan nagy dolog, de tényleg olyan szarul érzem magam :(
2011. ápr. 26. 00:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem haragudtak volna*
2011. ápr. 26. 01:15
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát átérzem... Régen se szerettem kérni, nem is nagyon tettem. Mióta egyetemista vagyok, rengetegbe kerülök költségminimalizált életmód mellett is. Munka nincs, kénytelen vagyok élősködni. :S Szerintem lelkifurdalás nélkül még egy bugyit se vettem magamnak. xD Igazából szinte alig vettem azóta valamit, bulizásra meg végképp nem költök, ha elrángatnak, maximum iszok valamit.

De ne legyen hatalmas bűntudatod, csak annyi, hogy ne használd ki őket.

2011. ápr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de szerintem nagyon túl aggódod a dolgot. Ha adnak rá pénzt, akkor vagy ne fogadd el vagy nem értem a problémát. Fiatal vagy, eljársz bulizni mint a legtöbb korodbeli. Ebbe mégis mi van? 1500Ft nem a világ, gondolom nektek se ha tudtak adni. Szóval lazíts;)
2011. ápr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ha nem ittál akkor meg duplán büszkék lehetnek...ne aggódj szerintem:)
2011. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

dehogy használom ki őket:(


01.16 (70%os), leeht igazad van, de annyit sz*rakodnak anyáék mindig, hogy tudjanak tankolni, venni maguknak(vagy nekem) ruhát, és ebből a pénzből azért vehettünkvolna egy mittudoménmicsodát, ha nem megyek el.

na midnegy.:D


köszi a válaszokat! máskor majd jobban meggondolom, hogy megéri-e... :D

2011. ápr. 26. 01:21
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy szerencsejáték függő vagy, vagy drog függő, na az lenne rossz, de ez csak 1500 Ft, és szüleid adták =)
2011. ápr. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
akkor azért mégsem vagytok olyan rossz anyagi helyzetben ha autót tartotok fenn, ettől függetlenül jó h megbecsülöd ezt a kis pénzt (mert manapság ennyiért még hátbavágást se kapsz)
2011. ápr. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

inkább buszoztál volna reggelig.



am 1500 forint nem a világ.

2011. ápr. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia!


A szüleid adták a pénzt,gondolom nem könyörögtél érte,nem csikartad ki tőlük,szóval semmi okod a bűntudatra.Ha még alkoholt sem ittál akkor gratulálok,bárcsak mindenki ilyen lenne :)


13F

2011. ápr. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1500 Ft nem a világ, egy mozi vagy egy jobb ebéd is belekerül ennyibe. bár amióta főiskolára járok, igencsak sóher lettem, minimum 2000 Ft a heti kajapénz, 3000 Ft az oda-vissza út, ha bulizni szeretnék kispórolom, mert az sem lehet hogy úgy menjenek el a "legszebb éveim" hogy nem voltam sehol

azért ennyit megér

2011. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!