Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok, mit...

Nehéz helyzetben vagyok, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban annyi a történet hogy van 2barátom.Az egyik nő ,a másik férfi.Mindent elmondanak nekem és persze mint barát meghallgattam őket,ami már utólag bánok,lehet helyesebb lett volna azt mondani hogy bármit csak ezt atémát ne!!!na de milyen barát lettem volna akkor?!

Szóval ők egy párt alkotnak,és hol egyik-hol másik faggat a másikról.Csalják egymást mindketten,nem akarom elárulni egyiket sem,de ezzel hazudok mindkettőnek:S


2011. ápr. 26. 09:42
1 2
 11/11 Tinker Bell ***** válasza:

Igen! Az szinte biztos, hogy nem jöhetsz ki ebből jól. Viszont ha belegondoltok, akkor nem tud azzal rosszat tenni, ha elmondja nekik, hogy csalják egymást. Csak leveszi a két fél válláról a gondot, hogy bujkáljon, titkolózzon, hiszen ők már nem egy pár, hanem két különböző pár.


Ennek a kapcsolatnak vagy vége lesz, mert mindketten az új emberrel folytatják az életüket, vagy pont azért hagyják ott az újakat, mert kvittek és megbocsátanak egymásnak.


Hogy a te szereped hogyan fog megváltozni ebben a barátságban,az kiszámíthatatlan.


Én nem tudnám végignézni, ahogy csalják egymást.

2011. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!