Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs igaza, hazudott, mégis...

Nincs igaza, hazudott, mégis én vagyok a szemét. Hogy értessem meg vele a dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátommal tipikus se veled, se nélküled kapcsolatban vagyunk. Úgy volt megbeszélve, hogy a tegnap estét együtt töltjük, de az utolsó pillanatban benyögte, hogy egy külföldön melózó haverja(aki épp itthon van az ünnepekre) elhívta inni meg bulizni X helyre, ahol épp buli lesz. Oké, rosszul esett, de ebből gondot se csináltam. Aztán mondta, hogy hívjam majd fel nyugodtan és elmeséli, milyen a buli. Közben egész délután rágta barátnőm a fülem, hogy menjünk el bulizni este, nevezzük a helyet Y-nak. Én ugye a srác miatt nem akartam menni este sehova, mert úgy volt, hogy vele leszek. Aztán felhívtam este barátnőmet, hogy oké, akkor ne tegyük máskorra a dolgot, ha szeretné, elmegyek vele. Jelzem sosem járok bulizni, 2009 szilveszterén voltam utoljára a sráccal. Mi 22:00-ra ott voltunk Y helyen, rá kb. 1 órára gondoltam, hogy felhívom a srácot, ha már mondta, hogy hívjam meg egyúttal elújságolom, hol vagyok. 2x próbáltam, de nem vette fel. Aztán barátnőm szalad ki a tánctérről, hogy ott van ő és egy haverja(nem is az, akivel mondta, hogy lesz) Pár percig táncoltunk a csajjal, aztán mondtam, hogy odaköszönök nekik. A fiú tiszta részeg volt, megkérdezte, hogy hogy kerülök én oda, ellenőrizgetem? Mondtam, hogy én honnan tudtam volna, hogy idejön? Oké, akkor ennyi volt... aztán később is összefutottunk, félrehívott és ismét megkérdezte, hogy kerülök oda? Nyomozok utána, ellenőrizgetem? Ő az ilyet utálja... Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ő nekem azt mondta, hogy X helyen lesz, barátnőm elrángatott, hog ne üljek otthon Y helyre. Honnan kellett volna tudnom, hogy idejön??? Mellesleg mi diszkókezdés előtt ott voltunk... Azt mondta, jó nem akar veszekedni, akkor menjek bulizni meg ő is... De jelzem részeg volt. :( Most meg fent van msn-en, de rám sem ír, tehát nem csak részegen de úgy tűnik józanon is úgy gondolja, hogy én ellenőrizni mentem oda. Pedig fogalmam se volt róla, hogy ott lesz, mert nekem a másik helyet mondta. Mellesleg próbáltam őt hívni, ott is van a 2 nemfogadottja... De most mit tegyek? :( Bocsi a hosszú kiegészítésért.
2011. ápr. 26. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem vitt magával, ha csak a haverjával ment? Ennek a kapcsolatnak vége, lásd be, és lépjél tovább.
2011. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát....-tal nem kezdünk mondatot, szerintem ez nem kapcsolat. Nekem az nem ilyen. Szóval ezek alapján nekem maga ez a szitu se jelent semmit, egy kapcsolatban velem még ilyen nem fordult elő, gyerekesnek tartom.
2011. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elvileg tipikus fiúbulinak indult, a haverral meg annak a társaságával, vagyis a közös haverjaikkal, megünnepelni, hogy itthon van.
2011. ápr. 26. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:

se veled, se nélküled... na ez nagyon nagy baj... én nem tudom elképzelni, hogy a párom nélkül menjek bulizni, ha mégis, akkor meg szépen utána megyek.az szerintem épp elég, hogy más helyet mondott, más haverral volt...ha te nem mész oda, ki tudja, jön egy csaj...

szerintem hagyad a bánatba, keress egy olyan fiút, aki nem vádol meg, és együtt tölti veled az éjszakát ha megvolt beszélve, akár az ágyban, akár egy diszkóban.

és látom jó ideje együtt vagytok (2 év, nem?) nem értem, mért koccol le, ha veled is lehetne...

2011. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne fuss utána. Ezzel abban erősíted, hogy te hibáztál. Holott ő, hiszen hazudott. Nehogy már te kezdj el magyarázkodni, neki kéne, csak ugye a legjobb védekezés a támadás. Ne dőlj be neki, ne keresd, várd meg amíg ő lép.
2011. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most mit tegyél? Szerintem egyértelmű.


Gondolod, egy férfi hazudnak CSAK azért, mert más haverjával találkozik és máshova megy? Ennyiért azért aligha. Könnyen elképzelhető, hogy voltak még más tervei is, amelyeket nem akart megosztani veled. Az sem véletlen, hogy támadással próbál védekezni.


Én nemigen tudom felfogni, hogy ezek után Te mit is szeretnél bizonyítani. Ő már bizonyított, vagy jobban mondva, leszerepelt. Ez a 'se veled, se nélküled' kapcsolat meg duma szokott lenni, azt jelenti, hogy az ember nem mer megtenni a radikális, ugyanakkor józan, és egyetlen helyes lépést. Tapasztalataim szerint a végük mindig a 'se veled', és idővel két boldog ember, aki rájön, hogy a másik nélkül is tud élni. Ellenpéldával még nem találkoztam.

2011. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, az is igaz, hogy a másik helyen irtó hamar vége lett a bulinak, tehát lehet azért jöttek át. De akkor sem kellene nekem esni, hogy én megyek oda utána ellenőrizni, mert fogalmam sem volt, hogy megjelenhet ott. Tudtommal utálja a helyet.
2011. ápr. 26. 10:58
 8/11 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy te is tudod, hogy szemét veled, és mégis, minta magad sanyargatnád. sz*rd már le! keress valakit, aki nem ekkora kretén.és ha oda mentél, akkor mi van?ha ő oda mehet, te miért nem???
2011. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj az ég áldjon már meg, ne magyarázkodj, nem veszed észre, hogy itt nem az a lényeg, hogy te ott voltál, hanem az hogy ő is ott volt?

De ha neked ez jó, akkor hívd fel és kérj elnézést tőle. -.-"

2011. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 11:01


ott a pont

2011. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!