Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már ezért is lenézik az...

Már ezért is lenézik az embert? . Hát ez hihetetlen.

Figyelt kérdés

Ma kérdezték tőlem, hogy mi az ebéd nálunk. Mondtam, hogy krumplileves. Erre megkaptam ezt: " nem gondoltam, hogy ennyire csórók vagytok"

Olyat lestem :O Most nem ehetek kruplilevest, csak ha szegény vagyok? Vagy micsoda?

Ebből, hogy tudják egyesek megítélni az embert?

Ti mit szóltok ehhez?


(tudom, rossz kategória, de nem tudtam hovatenni.)


2011. ápr. 26. 15:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyet mond, annak én azt kívánom, tudja meg, milyen az, amikor az ember a krumplilevesnek is örül. Sajnos nekem már sikerült, ahogy gondolom elég sokaknak még.


Egyébként én most is szeretem, hogy már vehetnék más kaját is. Párom egyik kedvence meg a krumplis tészta, pedig az sem egy elit kaja.:)


Mindenki azt főz, amit akar + ha belegondolsz, olcsóbb ételekkel spórolni is lehet, és elköltöd azt a pénzt valami maradandóra.

2011. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
84%

Téged ilyen dolgok kiakasztanak?Kit érdekel mit mondanak mások?Hál istennek nincsenek anyagi gondjaink(még),és mégis imádom a zsíros kenyeret!Napokig tudnám enni,paprikával,paradicsommal,mennyei.

És ugyan kik mondták ezt Neked?13 éves újgazdag kislányok?

2011. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, azért mondta, mert csak a krumplilevest említetted? :) Ha azt mondtad volna, krumplileves, meg borjúbécsi, vagy kakaós palacsinta, akkor kíváncsi vagyok, arra mit mondott volna.
2011. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem van aki azért is lenéz ha olyan ételt eszem amiről ő még nem hallott. De a legérdekesebbnek mégis azt találom ha azért néznek le mert olyan ételt eszem amit a másik nem szeret.

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Nem éri meg.

2011. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Hál' istennek mi sem azért esszük, mert nem telik másra.

Ugyanúgy ott van a hűtőben a 2 doboz eper, sonka, pörkölt, meg sajttal sonkával töltött "izé".

De én néha undorodom a hústól. Meg hát szeretjük a krumplilevest :D


Tényleg meglepődésemben szóhoz sem jutottam, ilyen velem még nem fordult elő. xD

2011. ápr. 26. 15:11
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint amikor az albérlőtársam megszólt mert sört ittam, nő létemre. Azt mondta hogy a sör az nem áll jól egy nő kezében s olcsónak hat...én meg visszaválaszoltam, hogy milyen korlátolt hogy nem tudja a sör az vízhajtó hatású, és többet tesz a narancsbőr ellen mint 100 felülés... azóta kussban van XD
2011. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott egy történet, remélem nem gond, hogy leírom.

Gimiben a földrajz órán megkérdezte a tanárunk, hogy hol voltunk osztálykiránduláson, meg hogy milyen volt. (Mármint nem akkor, hanem a korábbi években) Az egyik csaj elkezdte mesélni, majd azt mondta, hogy "ilyen parasztos kaját ettünk". Nagy nehezen megfejtettük, hogy a paprikás krumplira gondol, rákérdeztünk, erre a csaj: "Ja,igen. Tudja tanár úr, amit a csórók esznek." Hát... az egész osztály ledöbbent meg felháborodott egyszerre, mert gyakorlatilag ezzel mindenki le lett parasztozva meg csórózva :D Na meg a tanárunk is.

Nem kell foglalkozni az ilyen tyúkeszűekkel. Ami ízlik, azt egyed, ha az a krumplileves, akkor az. Aki ilyenek alapján ítélkezik, az maradjon magának.

2011. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy szerintem ezzel csak le akart nézni, tudod vannak ilyen kommunikációs trükkök, hogy te kisebbnek érezd magad a másiknál...
2011. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
ja egyébként ezt egy olyan kb 17 éves ismerősöm mondta, eddig azt hittem, hogy normális meg aranyos, de ezzel elvágta magát :S
2011. ápr. 26. 15:13
 20/39 anonim ***** válasza:
71%
Akkor nem sokat tévedtem,ezek a tizenéves újgazdag pi..ák ilyenk mind,kivétel nélkül.
2011. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!