Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már ezért is lenézik az...

Már ezért is lenézik az embert? . Hát ez hihetetlen.

Figyelt kérdés

Ma kérdezték tőlem, hogy mi az ebéd nálunk. Mondtam, hogy krumplileves. Erre megkaptam ezt: " nem gondoltam, hogy ennyire csórók vagytok"

Olyat lestem :O Most nem ehetek kruplilevest, csak ha szegény vagyok? Vagy micsoda?

Ebből, hogy tudják egyesek megítélni az embert?

Ti mit szóltok ehhez?


(tudom, rossz kategória, de nem tudtam hovatenni.)


2011. ápr. 26. 15:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mostani. Regen, igen a krumpli levest a szegenyek ettek, na meg tojast krumplival, paradicsom leves, spenot ket tukor tojassal, stb. Nem voltunk soha szegenyek, de imadtam ezeket. Itt egy regi hitt. En ferjem, a hulye, is azt mondja, ha nincs hus az asztalon, mert mar unom, hogy mi van, leszegenyedtunk? Igy O egye a hust, en meg eszem mast.

Ha tehettem volna, Kerdezo, en a helyedben atvittem volna egy kis jo krumplilevest, kostolonak, azzal a jelszoval, "hogy hatha megeheztek". Bunko, ne torodj vele.

2011. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
76%

Nálam holnap lesz krumplileves és ha a kisbabám mellett jut időm sütni, akkor palacsinta.

Imádom a könnyű leveseket és így húsvét után még jól is esnek.

Egyébként az illető tudja, mennyibe kerül a kiló krumpli, a hagyma, a lebbencstészta, esetleg kis füstölt szalonna? Vannak olyan családok, ahol már a krumplileves is ünnepszámba megy, örülnek, ha kenyeret és zsírt tesznek az asztalra.

2011. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Na most kaptam egy jó ötletet mit főzzek a jövő hétre. :)

Mi is szeretjük főleg pár karika kolbásszal, az nagyon jó ízt ad neki.

2011. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

A tejfölös, ecetes krumplileves különösen akkor jó a gyomornak, ha az előző napokban tisztességgel "telezabáltuk" magunkat. Már bocs, magamból indulok ki.

Lehet, hogy az a kiscsaj ezt nem tudja?

2011. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
76%
Én is szeretem a krumplilevest,nem vagyok szegény. Az olyan ember aki ezért beszól neked,semmivel sem jobb nálad sőt.. Nem ismerem az embert,de mindenki azt eszik amit akar.A krumplileves finom magyar(?) leves,szeressük.
2011. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Húúh.. én a paprikás krumlit is imádom, a lecsót is, a krumplilevest is! :)) Sokkal jobban, mint a húsos ételeket, azoktól herótom van, főleg így húsvét után... Egy hétig most hústalan ételeket kívánunk, ez mindig így van. Pedig nem zabáljuk agyon magunkat ünnepekkor sem, de ez a sok sonka, meg rántott hús, meg sült hús...
2011. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert régen az ilyesmi a szegények étele volt, így az idősebbek, középkorúak ehhez kötik. A krumplis tészta, paprikás krumpli is ilyen. Kiskoromban mindig meglepődtem, mikor anya mondta, hogy ma csak ilyen szegényes ételt fogunk enni, mikor ezek valamelyikét csinálta, nem értettem, mi köze lenne egy ételnek a szegénységhez, de aztán elmagyarázta. :)
2011. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
61%
Én is voltam már úgy, hogy megettük a párommal a paprikáskrumplit, utána meg beültünk a Porsche-ba és elmentünk itthonról. Mi van akkor? Ahogy egy régi film címe hangzott: "Nem kell mindig kaviár"
2011. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a tizenévesek ilyenek


rám az egyik kollégám nézett nagyon hogy borsófőzeléket eszek...csak ugy magába...megkérdezte hogy adjon kölcsön? mondom mert?


pedig tudja,h hazaviszek annyit én és párom is amiből lehetne mindennap csirkemell...


de néha besokallok a hústól,és nem főzök hetekig húsost...és amugyis jobban szeretem a zöldséges ételeket...a krumplilevest is

2011. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Én valami hasonlót a paprikás krumplira hallottam egyszer. Ilyen "jajj szegény, csak paprikás krumplira telik?" szerű megjegyzést. Én meg csak pislogtam, hogy most mi a probléma?! O.o
2011. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!