Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már ezért is lenézik az...

Már ezért is lenézik az embert? . Hát ez hihetetlen.

Figyelt kérdés

Ma kérdezték tőlem, hogy mi az ebéd nálunk. Mondtam, hogy krumplileves. Erre megkaptam ezt: " nem gondoltam, hogy ennyire csórók vagytok"

Olyat lestem :O Most nem ehetek kruplilevest, csak ha szegény vagyok? Vagy micsoda?

Ebből, hogy tudják egyesek megítélni az embert?

Ti mit szóltok ehhez?


(tudom, rossz kategória, de nem tudtam hovatenni.)


2011. ápr. 26. 15:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni biztos nincs semmi gondjuk azért érnek rá másokkal foglalkozni. Hidd el szóra sem érdemes.
2011. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, de jót röhögtem:) mondjuk a krumplilevest pont utálom, de amúgy napokig képes vagyok krumplit enni, mondjuk sütve, hasábban, tepsibensülve, hagymástörtburgonyának, vagy krumplipürének...és csak magában! ja és lenne mit mellé, de nem vagyok húspárti.
2011. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk a paprikás-krumplit, krumplistarhonyát, bablevest szombati kajának hívják, mivel gyorsan készen van, ill. nem kell mellette állni órákig. De én mindegyiket nagyon szeretem. Azért hívjuk szombati kajának, mert ha ilyesmit főzünk, több idő marad az egyéb házimunkára.
2011. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, mennyire korlátoltak az emberek. :D A krumplileves szerintem tök finom kaja. Amiért én ölni tudnék, az a héjában sült krumpli eceteshagymával. Ennél parasztosabb kaját szerintem elképzelni nem lehet. :D Volt olyan, hogy én melegítettem a rántott húsomat az albiban, a lakótársam pedig csinált magának lecsót. Hát mitnemondjak folyt a nyálam a lecsó után, pedig az is parasztos kaja. :D
2011. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen bunkókkal. A krumpli leves nekem is kedvencem és még a rántott leves piritott kenyérkockával. Imádom mindkettőt, nem vagyok szegény én sem hál'Istennek, mégis minden héten megenném.
2011. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyél neki át egy lábassal, had örüljön :)


szerintem a zsíros kenyér, és az egyéb ilyen "csóró" ételek a legfinomabbak :)

2011. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyennel foglalkozni látszik hogy még életében nem volt boltban külenben tudná mibe kerül már 1 kg krumpli.
2011. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
:-O érdekes... nálunk a paprikás krumpli mindig kiadós étel volt.
2011. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
82%

Bunkók.

Más meg éhezik.

2011. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!