Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon kivagyok!

Mit tegyek? Nagyon kivagyok!

Figyelt kérdés

Néhány hónapja interneten megismerkedtem egy csajszival. Neki is van már párja és egy 1,5 éves lánya. Nekem férjem van és egy 8 hónapos kislányom. Jó darabig elvoltunk, néha találkoztunk.

Most húsvét elött szombaton eljött a lányával és a párjával, hogy családostól iszogassunk. Elmentünk a közeli erdöbe. A csajszi, párja, lánya, húgom, párom, lányom és én. Nagyon beittunk.

A csaj rámászott a férjemre és könyörgött neki hogy dugja meg. Nyúlkált, meg akarta csókolni, férjem persze lerázta. Aztán egész éjjel ott sírt a csaj, hogy dugni akar a férjemmel és hogy csak egy kicsit. Ezt mindenki szeme láttára!!! A gyerekek is ott voltak... Aztán még nálunk is aludtak (a gyerekre való tekintettel nem dobtam ki, sajnos van ennyi empátiakészségem).

Most meg kb. a csaj van megsértödve, hogy ezt a hibát nem vagyok hajlandó megbocsájtani neki. Az a baj, hogy azóta egy falatot nem ettem, hányingerem van, akárhányszor lejátszòdik bennem.

Szemét vagyok, hogy nem bocsájtom meg, hogy le akarta fektetni a férjem?? Nem tudom mennyi idö kell, hogy ezt feldolgozzam. Vélemények? Voltatok hasonló helyzetben?


2011. ápr. 26. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen meg kell vele szakítani minden kapcsolatot, nem kell ezen tovább pörögni.

Amúgy gyerekek előtt bepiálni se szép dolog...

2011. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 napietus ***** válasza:
egyikőtök sem egy észlény, hogy lehet a gyerekek előtt berúgni? szerintem szakíts meg minden kapcsolatot vele.
2011. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felelotlen vagy te is, hogy bepialtatok ilyen kicsi gyerekek mellett. A baratnod szintugy felelotlen, megerdemlitek egymast!
2011. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!