Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjetek eresztett pocakot/elh...

Férjetek eresztett pocakot/elhanyagolja magát mióta elvett titeket feleségül? És a feleségetek elhagyta magát mióta hozzátok ment?

Figyelt kérdés

A férjem pocakos lett. Nem zavar, de kezd egyre kövérkésebb lenni, sajnos van nálam egy határ, egy bizonyos elhízottság felett biztos nem lesz vonzó számomra, de nem hajlandó tenni ellene. Próbáltam egészségesebb ételekkel kínálni, de eredménytelen.

A másik probléma meg, hogy én karban tartom magam, tornázom, egészségesen élek, nem híztam el a várandóságom alatt sem. Mivel a mai napig ezt csinálom azt hiszi azért, mert szeretőm van. Ezek szerint az lenne a normális ha én is elhagynám magam? És akkor nem gyanúsítgatna? Nem hogy örülne, hogy még mindig tetszeni akarok neki...


2011. ápr. 26. 21:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy eldöntöd nekem mi való!:)

Kedves vagy nagyon, biztos értékes ember lehetsz:)

2011. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
mind a ketten tobb mint 30 kg t szedtunk fel. a vilagon semmit nem befolyasol a sex is ugyanolyan jo, es ahhoz kepest hogy lassan 40 eve vagyunk egyutt a heti ket alkalom altalaban megvan.
2015. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!