Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjetek eresztett pocakot/elh...

Férjetek eresztett pocakot/elhanyagolja magát mióta elvett titeket feleségül? És a feleségetek elhagyta magát mióta hozzátok ment?

Figyelt kérdés

A férjem pocakos lett. Nem zavar, de kezd egyre kövérkésebb lenni, sajnos van nálam egy határ, egy bizonyos elhízottság felett biztos nem lesz vonzó számomra, de nem hajlandó tenni ellene. Próbáltam egészségesebb ételekkel kínálni, de eredménytelen.

A másik probléma meg, hogy én karban tartom magam, tornázom, egészségesen élek, nem híztam el a várandóságom alatt sem. Mivel a mai napig ezt csinálom azt hiszi azért, mert szeretőm van. Ezek szerint az lenne a normális ha én is elhagynám magam? És akkor nem gyanúsítgatna? Nem hogy örülne, hogy még mindig tetszeni akarok neki...


2011. ápr. 26. 21:01
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel a plusz 15 kilóval még ugyanúgy tetszik. De egyrészt féltem az egészségét másrészt pedig folyamatosan hízik, ne mondja nekem senki, hogy egy kövér férfira gerjed csak azért mert a belsőjét szereti. Az apja majdnem 140 kiló, ő mindig mondta, hogy nem lesz olyan. Én ettől félek, hogy eljön ez az időszak is. Lehet, hogy velem van a baj...Nem tudom.
2011. ápr. 26. 21:20
 12/32 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg valami közös sportot nem tudtok keresni?

Szerintem azért oké hogy akkor is szeretjük a másikat, ha megváltozik, de a jó ízlés határain belül, nekem sem lenne kedvem pl.: plusz 30 kg-val, vagy egy hájas férfivel ágyba bújni, amikor én törődök magammal.

2011. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%
Mi 8 éve vagyunk együtt, nem lett pocakos, mondjuk az étkezésére figyel is, meg vékony alkat. De van olyan, hogy pl. napokig nem borotválkozik - régen mindennap borotválkozott -, és szúr... Olyankor rászólok, és akkor leszedi. :)
2011. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Persze, szeretni lehet egy 250 kg-os embert is, de a szexuálisan vonzó partnernél van egy maximum súly, illetve zsírarány.
2011. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

A férjem egyszer lecseszett, hogy miért csinálok ügyet abból, hogy 2-3 kg feljött rám.

Azért, mert inkább most, kevés erőfeszítéssel ledolgozom, minthogy akkor jajgassak, amikor már 20 kg van rajtam, ami már őt is jelentősen zavarná.

2011. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
69%

Tudtam, hogy valaki előjön ezzel...


Ismerek olyan férfiakat, akik buták, unalmasak, és nem lehet velük semmiről beszélgetni. Nem tudnék beléjük szerelmes lenni. DE! Olyan hasizmuk van, hogy sajtot lehet reszelni rajta. Ez fizikai vonzódás.


A szerelem ettől teljesen más. Voltam már szerelmes olyan férfiba, aki pocakos volt, erősen szőrös és az arca sem volt szép. De mégis boldogságbuborék nőtt a lelkemben, amikor megszólalt, és féltékenykedtem rendesen. Ennek ellenére nem tudtam volna elképzelni vele fizikai kapcsolatot.


A szerelem és a fizikai vonzódás két teljesen más dolog. A szerelem a lélekre hat, a vonzódás meg testi dolog. Ideális esetben a kettő együtt jár.

2011. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira úgy érzi,hogy megcsalod akkor már csak azértis törődhetne többet magával,hogy neked ne kelljen az állítólagos szerető.Engem is idegesítene ha a párom ennyire alhagyná maagát.Oké,nem csak a külső miatt vagyok vele,de azért ez nem ok arra,hogy olyan legyen amilyen neked már nem tetszik.Legjobb ha töbször felhozod neki,így talán komolyan veszi a dolgot.
2011. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam közös sporton, de sokat dolgozik és mindig fáradt. Ezért is közelítettem inkább az egészséges ételekkel, de azok meg nem kellenek neki. Pedig sokkal energikusabb lenne, mint ezektől cukros akármiktől amikkel tömi magát. Na meg nagyon időm sincs eljárni, dolgozom, ott a gyerek meg a háztartás. Hétköznapokon erre semmi esély, otthon torna max 45 perc mert én is hulla vagyok. Arra sikerült rávennem, hogy hosszabb sétát tegyünk hármasban 7végén. De ennyi.
2011. ápr. 26. 21:29
 19/32 anonim ***** válasza:
56%

21.13. vagy bárki más...

Magyarázza már el nekem ezt a "mindenhogyanszeretemapáromat" dolgot légyszi, mert nem értem, vagy legalábbis én nagyon máshogy gondolom. Félreértés ne essék, komolyan kérdezem, szeretném megtudni, hogy ti hogyan gondolkodtok. Mert pl. az én barátom is pocakot eresztett amióta együtt vagyunk, de (persze szeretem ez nem is kétséges) tény és való, hogy mikor összejöttünk sokkal vonzóbb volt külsőleg. Egy párkapcsolatnak a szex is a része és a szexnél viszont nálam sokkal inkább a külső dolgok dominálnak, a szexnél a testiség a fontos. Úgy értem nem a kedves aranyos belső tulajdonságaival akarok szexelni, hanem a dögös szexi testével, az izmos fenekével stb. Remélem azért értitek:) És ha ezek nincsenek meg, akkor számomra kevésbé lesz külsőleg vonzó, nem fogom annyira kívánni, nem akarok szexelni vele. Persze lehet, hogy csak én vagyok még éretlen, 21 éves vagyok, de ha szexre kerül a sor nekem fontosabb, hogy jól néz-e ki, nem pedig a pozitív belső tulajdonságok. Remélem érthető amit ki akartam hozni belőle. A lényeg, hogy arra lennék kíváncsi, hogy nektek hogyhogy nem fontos a külső egy olyan "esemény"-nél ami tulajdonképpen másról sem szól mint a testiségről?!

2011. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

Ha van nagyszülő, akkor gyereket lepasszolni hétvégén egy napra (nagyszülő úgyis ugrál örömében, ha unokázhat), ti meg menjetek el futni, fallabdázni, stb...


Egyébként a túra, ha kicsit tempósabb, de még nem lihegtek, rettentő jó zsírégető. Időjárás is jó hozzá. Gyereket oda azért nem vinnék, mert min. 15-20 km-t kell sétálni ilyenkor és ha pici még a gyerek, ő nem biztos, hogy bírná. Ha bírja, akkor meg családi kirándulás.

2011. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!