Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok a focin veszekedni :D?

Napietus kérdése:

Szoktatok a focin veszekedni :D?

Figyelt kérdés
mi amúgy sosem veszekszünk, tényleg mindent normálisan meg tudunk beszélni. sosincs veszekedés. csak ha meccs van. most is, én a Schalkenak szurkolok, férjem meg a Manchesternek (sajnos úgy tűnik, utóbbi fog nyerni :(). méteres lesre is azt mondja, hogy nem, az nem volt az...mindjárt lesz itt futball-huliganizmus...Nálatok is van ilyen?
2011. ápr. 26. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hat, mi szoktunk.. Egyeznek a csapataink, de igy is : ) en bevallom, ha szar a csapat.. O elvakult :)

egy percemet sem tudom foci nelkul elkepzelni :) ahogy mar amerikai foci nelkul sem.. De igy jo a kapcsolatunk :)

3eve elunk egyutt es imadok vele meccsre jarni es nezni :)

20/l

2011. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bevallom én a BL minden meccsét nézem vita nincs pedig a párom a teniszt szereti, de ha meccs van az az én napom.

Egy focit szerető Nő

2011. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi másképp veszekszünk a foci miatt. Pontosabban csak Ő mondja a magáét, hogy már megint megyek, meg ilyenek. De ettől még menni fogok. Hívtam már párszor, hogy jöjjön velem meccsre, de nem jön. Azért komolyabb műsort még nem rendezett, szerintem tudja, ha választanom kellene, nem Őt választanám.

HAJRÁ FRADI!

2011. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hajrá FRADI! ebben egyet értünk :)
2011. máj. 1. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!