Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erős kötelék anya és lánya...

Erős kötelék anya és lánya között?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy mennyire lehet erős egy kötelék anya és lánya között..Hol van az a pont amikor a lány elfordul az anyjától vagy éppen fordítva az anya fordul el a lányától..

Kérdésemet a következő eset miatt írtam ki.

Kaliforniában él egy anya akinek 3 gyermeke van.A legidősebb lánya 13 éves,jó tanuló,jó sportoló. A gyerekek hamar megtanulták,hogy engedelmeskedjenek a Domináns anyának,mert ha nem abból csak kiabálás,és verés lesz.A családot állandóan kilakoltatták így soha nem voltak sokáig egy helyen..A szomszédok csak úgy jellemezték az anyát,hogy mást sem tudott csinálni csak ordibálni a gyerekeivel.Egy nyugdíjas férfi aki rákosbeteg volt az édesanyját ápolta aki végső stádiumi alzheimer-kórban szenvedett.Ez a férfi megsajnálta az anyát és gyerekeit,így felfogadta,hogy gondozza az édesanyját,és cserébe fizetést,szállást kap..A férfi mindig kedves volt,de az anya úgy döntött a gyerekeivel fogja megölni a pénze miatt.A lány 17 éves barátját rábeszélte,hogy gyilkoljon,cserébe megengedte ,hogy a 13 éves lányával lefeküdjön.A végzetes napon az anya utasítására/követelésére a fiú,és a lánya,és a nagy fia brutálisan agyon verték a nyugdíjas férfit a beteg édesanyja szeme láttára,majd a 13 éves lány többször megszurkálta a férfit.Persze a banki kártyákkal lebuktak.Az anya hogy mentse a bőrét azt mondta,hogy a gyerekei öltek,ő neki fogalma sem volt erről,ő nem is volt ott. (az anya nem vett részt csak az alagsorból kiabálta hogy mit tegyenek,majd a vért a lányával takarította fel)

A bíróságon 13 éves lányt is felnőttként kezelték és 25 évet kapott.Az anya és a két srác életfogytiglant..De még ezek után is isteníti a lány az anyját,és szerinte az anyja nem bűnös,nem rossz ember..Még ma is imádja,holott neki köszönheti hogy felnőtt börtönben lesz 25 éven keresztül..

Ezért is kérdezem,hogy hol az a pont amikor már nincs kötelék??Vagy ez csak nekem ilyen bizzar???


2011. ápr. 26. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a lány 13 éves. ebben a korban még nem nagyon tudsz ilyen pontot mondani egy jól befolyásoló,domináns anya és a lányaközött. Ez később,15-16 évesen következne, be amikor a lány kezdi a világot a saját szemével látni.

A kérdés az, hogy azzal a szocializácóval amiben a lány felnőtt elérheti-e ezt a pontot. Hiszen se értékrendet, se szabályokat nem tanult.

Érdekes lenne meghallgatni 3-5év múlva.

2011. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na igen..de 3-5 év múlva még mindig a börtönben csücsül..
2011. ápr. 26. 23:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Őrült mellett az épelméjű is őrülten cselekszik.
2011. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem volt őrült az anyja csak domináns szociopata..De nem volt őrült..Ezért is tudták elítélni,és börtönbe küldeni..
2011. ápr. 26. 23:33
 5/14 anonim ***** válasza:
szerinted a szociopata normális?
2011. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell meggyűlölni valakit, hogy úgy dönts: elég volt, ennyit nem ér meg, és onnantól inkább távolról szeresd.
2011. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a történet..bazzzz....
2011. ápr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

" szerinted a szociopata normális?"

Én ne azt írtam,hogy normálisak.Csak azt hogy nem őrültek..

A szociopaták a legveszélyesebbek,mert okosak,és nincs semmi lelkiismeret furdalásuk..Társadalom kívülállónak tartják magukat.

2011. ápr. 27. 00:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Anyám ilyen,mostmár választ kaptam sok kérdésemre....
2011. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ezt a sztorit honnan szedted? Én elhiszem neked, hogy ez megtörtént, csak kérdezem, hogy ezt olvastad valahol vagy hallottad? Egyébként meg szerintem sem az anya, sem a lánya nem normális...

Majd még írok és kifejtem bővebben, hogy mit gondolok erről az egészről, csak most nagyon fáradt vagyok. :)

2011. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!