Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keseredtetek már el annyira...

Keseredtetek már el annyira hogy öngyilkossságra gondoltatok? Miert a csapbol is a vilmos herceg esküvöje folyik? Mért nem lehetek valakinek én a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 10:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

igy konnyebb valaszolni, hogy leirtad a valodi problemad.

egyreszt sjnalom, hogy most ilyen helyzetben vagy, de vannak nalad sokkal rosszabban is. tudom, hogy ez nem vigasz, de teny. probalj meg tenni azert, hogy jol erezd magad a borodben, hidd el, sokat szamit, hogy te hogyan viszonyulsz sajat magadhoz. lehet, hogy butasagnak hangzik, de jelentkezz egy atalakito musorba! azok a nok, akiket ott mutatanak, nem veletlenul vannak ott. nem biztos, hogy a ferjed vegul megvaltozik, es a tenyeren fog hordozni, de hatha eszrevesz egy olyan ferfi, aki a legnagyobb kincsekent orizne! 31 evesen meg nem kestel le semmirol! mindenkinek joga van szeretni es szeretve lenni!

2011. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem ébredél fel reggel, ha Valaki nem szeretne, úgy, amint vagy! "Ime, a tenyerembe rajzoltalak Téged"- mondja a Teremtőd.
2011. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jaj ne sajnáld már ennyire magad. a férjednek valamikor tetszettél hiszen elvett feleségül, tehát nem lehetsz annyira ronda. ha nem vagy elégedett az életeddel akkor változtass. ülj le a férjeddel beszélgetni, mondd el mi bánt. járj el sportolni érezd jól magad a bőrödben. más nem fogja megoldani a problémáidat, ne hagyd el magad.
2011. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező, nem ébrednél fel reggel, ha nem volna Valaki, aki úgy szeret Téged, amint vagy, amilyen vagy.

"Íme, a tenyerembe rajzoltalak Téged"- mondja a Teremtőd.

Ezért vagy, és olyan vagy, amilyen vagy, és úgy jó, amint vagy.

Hagyd a tévét, passzívitásra késztetésével csak elkeseríteni tud, azt nézd, kinek, mit tudsz segíteni?

"Mit számít a legfőbb szenvedésed?

Változz azzá, amit a Lét akar" -rja Rilke


http://www.youtube.com/watch?v=uuNHcIohz08

2011. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%

Kedves -Kérdező!


Bár nem vagyok szakértő, de szerintem súlyos depresszióra utal a kérdésed, és amiket mondasz. Mielőbb keress fel szakembert hogy ki tudj lábalni belőle, egyedül nem fog menni. És újra értékes életet tudsz élni.

És hidd el, nem a szépségen múlik a boldogság.

És én igenis sajnálom a hercegi párt, hogy ekkora nyomás nehezedik rájuk, mindenki velük foglalkozik, és nem tudnak egy bensőséges ceremónián részt venni. Szerintem ők sem élvezik annyira.

2011. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdező! Biztosan nem vagy szerethetetlen!


Kérdem én: ha a férjed nem szeret, mi a fenének vett el, miért ne az exével él?

2011. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg rosszul gondolkodol.

1. A külsőddel nem vagy kibékülve, amit a nők többségéhez hasonlóan eltúlzol = a külsődet hibáztatod minden sikertelenségedért.

2. Ez egy csapda: gondolkoztál már azon, hogy a rossz lelkiállapotod és szemléleted okozza a külsőd csúnyaságát és nem forditva történik mindez.

3. A másik nőhöz hasonlitod magad, azért mert őt szebbnek véled, hatalommal ruházod fel. Nyilván a férjed fejéhez is többször hozzávágtad egy egy vita hevében, hogy bezzeg az exe mennyire szép = ha ez igy volt te magad tudatositottad benne hogy az a másik nő a szép, te meg a semmilyen.

4. Te is tudod, hogy nincs igazad. Minden nő szép, ha AD MAGÁRA. Csak nagy levegő és elhatározás kell hozzá, nem gondolat, nem igéret, nem beszélni róla - hanem megfogni magad és megnyomni a gombot, cselekedni. Beiratkozni egy tornára, akár állami gyógytorna is lehet mindenütt hirdetnek ilyet, ez ingyenes. Pénzbe sem kerül! Mozoghatsz. Kevesebb szénhidrát, több zöldség, gyümölcs. Felhivni egy kozmetikust és bejelentkezni egy párszázas bőrápoló maszkra. UGYAN!

5. Miféle öngyilkosság? Egy kurafi miatt? Nem is értem miért szenvedsz még a férjeddel, ha ő már vagy még egy másik nőt szeret? Most persze úgy látod a világot minden férfi ilyen mint a férjed. Hát nem vannak sokkal különbek, jóvágásúbbak, humorosabbak nála, csak még nem ismered őket. Ebből a házasságból azonnali hatállyal ki kell lépned és ne félj a magánytól. Kicsit egyedül leszel, megtudod ki vagy, mire vágysz igazán és majd jön az újabb pasi. Ismerkedj minél több emberrel, nőkkel férfiakkal, ismeretlennekkel. AZ öngyilkosság nem megoldás. Gondold el ha most meghalsz, sosem tudod meg miben lehetett volna részed a következő évtizedekben, mennyi öröm érhetett volna. Ráadásul semmi értelme nem lenne a halálodnak.

6. A sztárokat meg ne irigyeld, Vilmos és Kate is hirességek. Nekem az egyik barátnőm egy ismert magyar playmate, igaz most nem él Magyarországon, de amikor nagyon futatták a Fókuszban, meg az Aktivban meg ilyenekben akkor láttam mennyire gépszerű az egész, a valóságban egy kedves, vidám, tanulós lány volt, és minden megjelenése kötelességszerű volt. Pl. Bement a studióba, kisminkelték, beszéltették, hazajött néhányan felismerték, aztán leszedte a sminkjét és ment röplapdázni tömegközlekedéssel. SZóval ők is ugyanolyan emberek, csak szerepeltetik őket.

2011. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem vagy topmodell, nem ok arra, hogy ne szeressen. Minek vett akkor feleségül? Sajnálom, de úgy néz ki, rosszul választottál. Nézz más férfi után, van jobb is. Gondolj arra, még mindig jobb, mintha ez 5 év múlva, 3 gyerekkel bővülve történik. Előtted az élet, csak rosszul választottál, próbáld újra!

Igen, én is gondoltam öngyilkosságra, sokszor most is, csakhogy gyerekeim vannak. Én nem vagyok csúnya, meg is néznek az utcán, mégis csal a férjem, és nem szeret. Ő meg az új nőjét szereti, és nem is titkolja, de olyan a helyzetünk, hogy nem válhatunk, ez az igazán szép ám! Ó, ha én tartanék ott, ahol te! Cseréljünk!:D

2011. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ha nem szeret válj el ennyi az egész keress egy férfit aki majd szeret aki vagy az elején ijesztő lesz újra kezdeni a társ keresést,de jobb lesz minthogy ne foglalkozzanak veled, a másik persze hogy az esküvőről szól minden,hisz ritkán van herceg és pór lány esküvő ez nagy szenzációnak számít hisz lényegében az angol királyi család elvei ellen szól ez a házasság
2011. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha Te magad nem fogadod el magad feltételek nélkül, akkor hogyan várhatod el mástól, hogy feltételek nélkül elfogadjon és az első legyél neki?


Ezt válaszold meg magadnak.


Vagy azért akarod, hogy feltételek nélkül elfogadjon, hogy máson keresztül érezhesd, hogy jól nézel ki? Akkor pedig ez milyen kapcsolat?

Téves az alap, amire a kapcsolatodat építed.


"Amint belül, olyan kívül"

2011. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!