Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért érzem ezt? Találno...

Vajon miért érzem ezt? Találnom kéne valamit? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagymamám már 3éve meghalt..papám se él már. A házukban annak idelyén találtam egy köteg fényképet. Sokszor megnézegetem azokat a fényképeket 2 okból.

1.természetesen hiányoznak...

2.úgy érzem, h a fényképeken keresnem kell valamit...találnom kell valamit rajtuk.

Lehet, hogy tényleg van ott valami, amit észre kéne vennem??

Mert nagyon érdekel engem a családom "története"

Legjobban azt szeretném megtudni, hhogy nagypapám miért lett öngyilkos..csak sajnos senki se tudja :SS

hogyan deríthetném ki?? Lehet, hogy tényleg találnék valamit a fényképeken/közt..??


2011. ápr. 28. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Már számtalanszor átnéztem a képeket és nem találtam semmit...talán a háttérben van valami kis részlet..

Vagy csak beképzelem magamnak??

2011. ápr. 28. 17:39
 2/4 tetris ***** válasza:
Talán próbáld meg ugyanezt a kérdést feltenni az Ezotéria rovatban. Hátha ott kapsz hasznosítható válaszokat.
2011. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell találnod semmit. Az ezotéria rovatban pedig ostobaságokat mondanak.

Ha senki nem tudja,hogy miért lett a nagypapád öngyilkos,akkor as fényképeken biztos nincs rá magyarázat.

A nagymamád vagy a szüleid valószínűleg tudják,vagy sejtik az okát,csak nem akarnak beszélni róla.

Lehettek anyagi gondjai,betegség, stb. De mielőtt valaki öngyilkos lesz, a környezete észreveszi,hogy másképpen viselkedik.

2011. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne bolygasd a múltat! Lehet, hogy nagyon komoly események után döntött így nagyapád. Amikor eljön az ideje, amikor szükség lesz arra, hogy tudd, az élet gondoskodni fog arról, hogy megtudd. Addig ne keresd, mert olyan sebeket téphetsz fel, mely sok embernek okoznak a családodból fájdalmat. Hagyd az egészet. A fényképeket őrizd az emlékük miatt, a történéseket hagyd az enyészetnek.
2011. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!