Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nálunk van ez? Édesanya.

Csak nálunk van ez? Édesanya.

Figyelt kérdés

Hihetetlen egy személy. Ahogy belépek a házba,kitör a hiszti.Azt mondja,h nem akar látni,mindennek elmond. Mindig igyekszem segíteni,meg minden de ő ez nem látja. Nem ért meg.Ha nagyon kivagyok s sirok,vagy valami,akor őt nem az érdekli,hanem az .. h a szomszédok hallják.Mindenkit hív fel,h szégyeljem meg magam a semmiért.Igyekszen nem visszamondani ,de egy idő után nem bírom. Küld el itthonról,már a költözésre is gondoltam.csak még nem lehet.Minden baj,ha leülok az ágyra ,akkor elrontom az ágyat,ha állok.akkor kopig a szőnyeg.Haa véletlenül elejtek valamit akkor 3évig hallom,ha ő elejti,akkor megtörténik... Nem birom mát. a fejemen a sok vizsga de én sírva fekszek mindig,és nagyon stresszes vagyok.még sorolhatnám,ok én nagyon szeretem őt,de tulzás,es hihetetlenül idegesítő...mindig minden baj.

Csak nálunk van ez?

15,5/F


2011. ápr. 29. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Édesapád hogy áll hozzá?
2011. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hat,h most ez van,és anyát kifárasztja a munka.
2011. ápr. 29. 22:24
 3/17 A kérdező kommentje:
kezdi átvenni,ugy néz ki..,hogy munkanélküli lesz,szal kesz cirkusz lesz
2011. ápr. 29. 22:26
 4/17 anonim ***** válasza:
nem nagyon tudsz mit csinálni,megbeszélni szerintem nem nagyon lehet,én is voltam hasonló helyzetben,én apámnak mondanám hogy kivagyok tőle és még a tanulásra se tudok koncentrálni miatta...
2011. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég súlyos probléma, de nem annyira neked, mint neki. Böorzalmas lehet így élni. Nyílván erre tanították. Lehet, hogy a nagyszüleid, vagy az ő nagymamája, vagy valami kollégium. Kérdezgesd a gyerekkoráról, szüleiről, nagyszüleiről, ki mire nevelte, milyen lakásuk volt, mennyire kellett vigyázni rá? Kérdezd meg azt is, hogy ő maga hogyan bírta ezt? (Nekem pl. volt egy ilyen nagynénim, ott laktam nála a főiskola idején. Szörnyű volt.) Talán szűkösködni kellett, talán harácsi pénzgyűjtő és kérkedő volt valaki a családban. Lehet, ha tudsz beszélgetni ezekről, azt is lesz alkalmad elmondani, hogy te mennyire szenvedsz tőle, talán egyezségre tudtok jutni. Talán önmagát kellene anyukádnak megszabadítani ettől a mániától, talán tudnál segíteni neki ebben.
2011. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Azért érdekes lenne meghallgatni a történetet anyud részéröl is! Biztos van rá oka amiét igy viselkedik.Ha egy átlagos szófogadó,jó tanuló,normális nemcigizö nem drogozó nem iszákos srác vagy,nincs rá oka hogy igy viselkedjen,akkor talán segítséget kellene kérned (mama,apa,keresztszülö,nagynéni?).Ha nem ilyen vagy,akkor talán gondolkodj el rajta miért ilyen veled az édesanyád!
2011. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ismerem a szüleit,rengeteget vagyok velük,szeretem őket.. s heteket maradok ott

Én is ezen csodálkozom,hisz azért szíd,mert lát.Általában itthon vagyok,nem cigizem ,semmi. Nem járok el sehova,Barátnőm egy volt,nem járok szórakozni,a barátaimmal is ritkán járok ki.

A tanulás megy,oké az ilyen reál tantárgyakból van amikor beugrik egy kisebb jegy,főleg az utobbi időben,nem vagyok olyan hú de jó,de nem vagyok bukó vagy ilyenek,igyekszem.

2011. ápr. 29. 22:39
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindig sír és ossze-vissza beszél,hogy engem nem érdekelne .ha meghalna. Ez annyira bánt.Annyit gondolok rá,meg minden.
2011. ápr. 29. 22:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi de valami baja van! ez nagyon gáz...

önsajnáltatás(ha tényleg nincs oka panaszra veled kapcsolatban)

2011. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
oka panaszra nem hinném ,h lenne.Ok,fiú vagyok.Pl. egyszer benne voltam egy verekedésben.Télen az egyik lányt megtámadták és akkor én mondtam,h.fejezzék be,s akkor verekedés lett belőle,de nem volt nagy sérülés.Ezen kívül nem voltam ilyen balhékban.
2011. ápr. 29. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!