Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivagyok, Mit csináljak? ; (

Kivagyok, Mit csináljak? ; (

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lett anyuval,apuhoz hozzá sem szól,nem tudom mért :S hallottam hogy a nagyival beszélt a telefonon és azt mondta neki hogy ő már végzett vele.Én már ezt nehezen viseltem,sirógörcs fogott el.Még most is :( aztán most meg még itt vana bátyám is..vele is bunkózik meg durván beszél vele,suli miatt is szokott vele veszekedni :( úgyérzem nem tudok semmit tenni,velem rendesen beszél meg minden.Tegnap ebédnél is már sirhatnékom volt... :( mért csinálja ezt?
2011. máj. 2. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2011. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát hogyha ezt mondja anyud apukádnak, akkor az elég egyértelmű...ebben az esetben nem tudsz sokmindent tenni ellene, nincs annyi beleszólásod. Esetleg beszélgess el anyuddal hogy mi a probléma...
2011. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi nem tudhatjuk kivagy.
2011. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg anyudtól. Ha valami gond van apud és anyud között,azt igenis jogod van tudni.

Egy időben az én szüleim sem éltek valami jól.Aztán leültünk és elmondták,hogy most anyu meg én elmegyünk a mamához lakni egy kis időre,mert mindkettőnek gondolkodásra van szüksége(kicsi voltam még,olyan 5-6 éves)


Túl sokat nem fogtam föl a dologból,de azt megértettem,hogy most nem szeretnének együtt lakni,és hogy egész nyáron a mamánál leszek:)


Kérdezz rá.

2011. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy te ebbe bármit tudnál segíteni, ha ők nem tudják megoldani, akkor nem sokat tehetsz mint hogy elviseled ezt a helyzetet. Próbálj meg minél kevesebbet otthon lenni.
2011. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!