Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párod ha kiderülne...

Elhagynád a párod ha kiderülne ilyen róla? Vagy mit tennél? Semmit nem tennél? Nem zavarna?

Figyelt kérdés
Mondjuk rég óta együtt vagytok, semmi gond, minden a legjobb, de aztán kiderülne hogy sátánista. Nem jár ez a dolog semmivel látszólag, tehát nem tart kecskefejeket a szekrényben, nem áldoz csecsemőket, meg semmi... egy normálisan élő ember(nek tűnik), csak ő azt mondja sátánista.
2011. máj. 2. 16:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%

Hmmm... szoval ugy tünik rosszul fogadtad.

Szoval a baratnömnek akkor azt hazudom amit eddig is: ateista vagyok. :D


Valojában isten szindromám van. :D:D

2011. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%

Kedves, olvass a La-Veyan-i sátánizmusról rá jössz a a férjed miért ezt a nézetet választotta.

18/F

2011. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
én meg ateista. és akkor mi van?
2011. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg tök normális, akkor lehet, hogy csak "viccből" mondja.Úgy értem, hogy komolyan azt hiszi, hogy sátánista, de mégsem tesz azért semmit, hogy annak is látsszon, akkor nincs semmi baj.De ha innentől kezdve bármi furcsát látnék, elgondolkoznék rajta, hogy biztos vagyok-e a dolgomban.
2011. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Akkor miket csinal, ha azokat nem amit leirtal?

Vagy a "satanista" szoval akar kordaba tartani?

2011. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

LaVey-féle értelemben?

Nekem mondjuk gyanús, ha valaki teljesen elkötelezi magát AKÁRMILYEN vallás mellett, de számomra a leírt formában nem lenne kizáró ok, a Lavey-féle sátánizmus inkább individualizmus, és jórészt egyet is értek vele.


Ha viszont fogalma nincs arról, amit beszél, pláne bármilyen élőlényt bánt, otthagynám.

2011. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
Sátánista vagy ördögimádó: Mert nem ugyanaz. A sátánizmus nem a kecske,meg csecsemőáldozó baromság. Azért kérdezz rá,hogy mi alapján érzi,úgy,hogy sátánista
2011. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Egy azért mondta mert valóban az.

Kettő azért mondta hogy kidobd,és ne neki kelljen téged.

2011. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
LEgfontosabb lenne elbeszélgetni vele, hogy érti ezt, mit jelent számára. AZtán el tudod dönteni, hogy elfogadható-e.
2011. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
77%

Nem hagynám el, de biztos, hogy megkérdezném, miért ez a vallása és hogyan éli meg? Ezek alapján vagy el tudnám fogadni és együtt tudnék vele élni, vagy pedig nem.

Én nem, mert katolikus vagyok, de a te helyzetedbe próbáltam magam beleélni.

2011. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!