Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párod ha kiderülne...

Elhagynád a párod ha kiderülne ilyen róla? Vagy mit tennél? Semmit nem tennél? Nem zavarna?

Figyelt kérdés
Mondjuk rég óta együtt vagytok, semmi gond, minden a legjobb, de aztán kiderülne hogy sátánista. Nem jár ez a dolog semmivel látszólag, tehát nem tart kecskefejeket a szekrényben, nem áldoz csecsemőket, meg semmi... egy normálisan élő ember(nek tűnik), csak ő azt mondja sátánista.
2011. máj. 2. 16:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy régóta vagytok együtt? Neked mi a régóta?:) Miért nem kéred meg, hogy fejtse ki, ő mit ért sátánizmus alatt (már, ha komolyan gondolja)? Kérd meg, hogy meséljen róla!
2011. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
akkor miben nyilvánul meg a sátánistasága??? mert vagy csak menőzésből "sátánista" vagy pedig tényleg az de akkor biztos átgondolnám a kapcsolatunkat. nem hiszem hogy a sátánizmus az én életfelfogásommal kompatibilis lenne.
2011. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
egyre több dilis van ebben az országban...
2011. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Ha fanatikus vallásos lenne, az már inkább.
2011. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
47%
Gyerekes hülyeség az egész. Ellenkezik a józan ész ellen, mint egy hisztis kisgyerek, akinek vesztes sorskönyvet írtak a szülei.
2011. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy vagytok vele, de hírtelen mindenki úgy ellene van.

Miért Istenke létezik szerintetek? Mert biztos hogy nem.


50-50% ban gyerekes mindkettő felfogás, de a vallásos sz*rok még cikibbek

2011. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16:46

Csak annyira, mint bármilyen hit és vallás.

2011. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, a sátánizmus nem hit, hanem életfelfogás. Az ördögimádás a gonosz tiszteletére épül, a sátánizmus viszont azt jelenti, semmiféle törvényt vagy erkölcsöt nem érez az illető saját maga felett, saját maga istenének tartja magát, a saját értékrendje szerint cselekszik - ha ebbe számára belefér a gyilkosság, akkor megteszi gond nélkül - nem ismer el magasabb hatalmat saját magánál.

A legtöbb ember ilyen értelemben sátánista.. igaz, ha valaki olyasmit tesz, amit nem kellene, a törvény akkor is elítéli ha ő ezt nem akarja elfogadni.

Szóval szerintem először is a párod személyiségét kellene megfejtened, és azt, hogy milyen nézeteket vall a világról.

Mellesleg az, hogy beskatulyázza magát számomra kissé éretlen dolognak tűnik. És igen, elhagynám a páromat, ha nem egyezik az értékrendünk: ebből amit írtál viszont nem derült ki, hogy a tietek egyezik-e vagy sem.

2011. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%
hm... először is röhögnék egy jót... aztán elszomorodnék, hogy lehet ennyire hül.ye... de emiatt én személy szerint nem hagynám el...helyette inkább felvilágosítanám.
2011. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

egy hitgyüliset vagy szcientológust előbb hagynék faképnél. bár róluk kb 2 perc után kiderül, mert mindig jönnek a térítős dumával.


ha az értékrendetek nem egyezik, akkor ott nem sok babér terem.

mondjuk egy szélsőjobbos sem jön össze egy ultraliberálissal, mert ez nem csupán politika, hanem komoly értékrendbeli különbség.

2011. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!