Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párod ha kiderülne...

Elhagynád a párod ha kiderülne ilyen róla? Vagy mit tennél? Semmit nem tennél? Nem zavarna?

Figyelt kérdés
Mondjuk rég óta együtt vagytok, semmi gond, minden a legjobb, de aztán kiderülne hogy sátánista. Nem jár ez a dolog semmivel látszólag, tehát nem tart kecskefejeket a szekrényben, nem áldoz csecsemőket, meg semmi... egy normálisan élő ember(nek tűnik), csak ő azt mondja sátánista.
2011. máj. 2. 16:19
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
39%
most hogy milyen vallású az ki a f*szt érdekel, apám katalikus, anyám református, és ez még 100 évvel ezelött lett volna csak probláma, de ez a 21.század...ne a vallásnézetét nézd, hanem az embert..
2011. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A vallásosságot általánosan gyerekesnek titulálni nagy tévedés, vagy inkább korlátolt felfogás annak ellenére, hogy egy másik korláton van már ezzel túl.


A fiatalkori és későbbi idiótizmus az más dolog, de ettől még lehet ilyen egyeseknél ez a vallásosság.

2011. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Persze minden ateista azt mondja, hogy ne ezzel foglalkozz, a vallás nem fontos. Ha nem fontos, akkor max. 1x megemlíti, hogy xy vallású vagyok, de rohadtul nem érdekel a vallásom. Viszont ha foglalkozik vele, akkor azért abban a kapcsolatban már nagyobb lehet a baj. És ha teljesen megszállott, fanatikus "hívő", akkor tök mindegy, hogy milyen vallású a másik fél, ez már életmód kérdése, tehát nem biztos hogy ez a dolog működne.

Te döntsd el, hogy a párod melyik kategória, ha esetleg a fanatikus, akkor te tudod, hogy mennyire vagy képes tolerálni ezt a viselkedést, bár amit leírtál, abból csak az jön le, hogy duma. Mert persze én is mondhatom, hogy szép vagyok, attól még nem leszek az.

2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!