Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen nőről?...

Mit gondolsz egy ilyen nőről? (többi lent)

Figyelt kérdés

30 év körüli, csinos, komoly, és nincs párkapcsolata évek óta, legalábbis nem tudsz róla. Miközben körülötte mindenkinek párja van, családja, a nő gyanúsan egyedül van.


Komolyan: mit gondoltok az ilyen nőről? Ami így elsőre gyanakvásnak bejön. De írhattok ismerőst is.


2011. máj. 2. 17:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem akar kapcsolatot, vagy nem találta még meg az igazit. Lehet, hogy alkalmi kapcsolatai vannak, erről te érthetően nem tudsz, felnőtt ember ezt diszkréten kezeli, és talán elég is ez neki.


Sok ilyen ismerősöm van. Majd lesz valakijük, ha jön az igazi.

2011. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez baj? Egyszerűen nem köt le, hogy mások párkapcsolatban vannak-e vagy sem, és főleg "gyanúsnak" nem találom...
2011. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. az ő dolga,hogy hogyan él.
2011. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
És ha egyedül van, abból milyen messzemenő következtetéseket lehet levonni? Nem gondolod, hogy ez egy gyerekes kérdés?
2011. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy büntetendő egyedül élni. Így nem gondolnék semmit.
2011. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

De rólad azt gondolnám,hogy kicsit sok a fölös időd, és ezért foglalkozol olyan dolgokkal amik nem rád tartoznak.

tehát keress magandak valami melót,tuti ki kéne porszívózni,ablakot is pucolhatsz..... kösd le magad.

2011. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, hogy engem minősítsetek. Vonatkoztassatok el tőlem, és csak a kérdésre koncentráljatok, mindenféle előítélet nélkül:)
2011. máj. 2. 17:16
 8/25 A kérdező kommentje:
Most mosogattam, porszívóztam, takarítottam, bocs.
2011. máj. 2. 17:17
 9/25 anonim ***** válasza:

"Vonatkoztassatok el tőlem, és csak a kérdésre koncentráljatok"


Éppen azt akartam veled érzékeltetni, hogy ez egy ostoba kérdés, mivel nem lehet belőle semmilyen következtetést levonni, így meg milyen véleményre vagy kíváncsi?

2011. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"nincs párkapcsolata évek óta, legalábbis nem tudsz róla"


Tehát lehet, hogy van, csak nem tetoválja a homlokára, nem teszi ki iwiwre és fb-ra.


"körülötte mindenkinek párja van, családja,"


És? Akkor már neki is kötelező?


Én azt gondolnám, ha már mindenképp kéne valamit, hogy valószínűleg úgy van, mint én, 26 vagyok és nem lelem az igazit. A nem komoly kapcsolatokat pedig nem teszem ki netes oldalakra ország-világ elé, max ha összejön valami komoly, tartós, így sokan nem tudják, hányadán is állok, és én pedig tojok rá.


Amúgy pedig nem foglalkozom mások dolgával.

2011. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!