Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen nőről?...

Mit gondolsz egy ilyen nőről? (többi lent)

Figyelt kérdés

30 év körüli, csinos, komoly, és nincs párkapcsolata évek óta, legalábbis nem tudsz róla. Miközben körülötte mindenkinek párja van, családja, a nő gyanúsan egyedül van.


Komolyan: mit gondoltok az ilyen nőről? Ami így elsőre gyanakvásnak bejön. De írhattok ismerőst is.


2011. máj. 2. 17:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%

Okos no. Nem kotelezi le magat, nem ugral egy ferfinek. Biztos vannak alkalmi ismeretsegei, aztan hazamegy, azt csinal amit akar. Ferfi nem tunne furcsanak, ora nem gyanakodnal, csak egy nore?

Igaz, buta kerdes.

2011. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%

Mi van? Gyanakodni kell valakire, aki egyedül él? "gyanúsan egyedül van" ... te jó ég...

Talán hoztak valami új törvényt, amely szerint bűncselekmény egyedül élni?

2011. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egyrészt azt hogy van esze,és nem csezsi el az életét,társadalmi elvárosok miatt(házasság,gyerek)Valakipedig egyszerűn alkalmatlan társas kapcsolatra,anyának,na ez maradjon is egyedül,mindenkinek jobb.
2011. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Oké, akkor mégsem annyira negatívak a válaszok.


Én vagyok ez a nő. Soha sem tudtam más mit gondol rólam, de most bátorságot vettem, hogy megkérdezzem.


Köszi a válaszokat!


Csodálkozom, h senki nem írta azt, hogy biztos leszbikus:D

2011. máj. 2. 17:31
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez egy hulye feltetelezes, hogy egy egyedulallo no leszbi, egy ferfi b.zi. Vagy talan leszbinek titulalnak? Nem ertem,miert irtad oda, "gyanusan, gyanakvasnak"
2011. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha egyedülálló, miért lenne leszbikus?

Nem azt írtad,hogy minden héten más nő lakik nála.

2011. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem, csak vicceltem:D Ott a smile mögötte
2011. máj. 2. 18:05
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem eloszor az jutott az eszembe, hogy nos férfi szeretoje, ha már ennyire gyanus...
2011. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe jutott a leszbikus, csak lelőtted a poént.

Amúgy több ismerősöm is így él mint te és leszbikus mind.

(Én nem mielőtt megkérdeznéd.)

2011. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Több ilyet ismerek. Normális nők, csak valahogy így alakult nekik. Mind tök jó fej, nem "vénlányok".


Töbség irigyli őket, ezért kínjukba rájukvágják, hogy leszbik, hogy prostik, hogy ufonauták, hogy hogy hogy vámpírok! :-DDD

2011. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!