Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen nőről?...

Mit gondolsz egy ilyen nőről? (többi lent)

Figyelt kérdés

30 év körüli, csinos, komoly, és nincs párkapcsolata évek óta, legalábbis nem tudsz róla. Miközben körülötte mindenkinek párja van, családja, a nő gyanúsan egyedül van.


Komolyan: mit gondoltok az ilyen nőről? Ami így elsőre gyanakvásnak bejön. De írhattok ismerőst is.


2011. máj. 2. 17:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

van egy ilyen barátnőm.

volt egy nagy csalódása pár éve, és most már jobban megválogatja, h kivel áll szóba. neki most már olyan férfi kell, akivel lehet családot alapítani.

eddig senki sem mozgatta meg úgy, hogy bármi kialakuljon.


semmi rosszat nem gondolok róla, meg tudom érteni. élvezi, h egy kicsit egyedül van, jól keres, van saját lakása, élvezi az életet.


igaz, én még fiatalabb vagyok, de 30 körül már szeretnék gyereket, párom már van, tervezgetjük a jövőt :D

2011. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sajnos még nem találkozott olyan férfival, akivel szívesen leélné az életét és gyereket szülne neki... én is csak 33 évesen akadtam össze a férjemmel, bár előtte voltak párkapcsolataim, de azok nem vezettek sehová... és csak azért, hogy ne legyek egyedül, nem álltam le bárkivel... sajnos nagyon nehéz manapság a társkeresés... pláne 30 környékén...
2011. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem gondolok semmit,de pl. a nővérem is ugyanilyen és 35 éves.10 éve végetért egy 8 évig tartó komoly kapcsolata,és azóta csak lazábbak jöttek össze neki,amiről nyílván nem számol be mindenkinek.A fél rokonság leszbinek tartja,mert sokat van együtt a barátnőjével,akivel már 14 éve barátok.Apám nem is nagyon áll szóba vele..Pedig nem ferdehajlamú,csak eszében sincs görcsölnie amiatt,hogy már nem húszéves,emiatt nem fog összeállni bárkivel.Egy komolyabb kapcsolatot szeretne,házasság és gyerek nélkül.Szerintem ez teljesen rendben van.
2011. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

és ha leszbikus lenne, az sem lenne tragédia!!! miért lenne az???


amúgy meg MAGÁNÜGY, senkinek semmi köze hozzá, csak akkor ha ő maga osztja meg másokkal!!!!

2011. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
na igen a másik verzió, a nős férfi szeretője. :D
2011. máj. 3. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!