Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kapcsolat első pár...

Ha a kapcsolat első pár hónapjában sok a veszekedés akkor jobb nem erőlködni hanem még időben szakítani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 17:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

íha nem éltek még együtt, akkor jobb, mert mi lesz ha összeköltöztök?

Mondjuk nálunk is az elején voltak viták. Február elején jöttünk össze, június közepén összeköltözés. Majd pár hét elteltével kezdődtek a viták, leginkább abból kiindulva, hogy az összeköltözésünk előtt anyós meghalt, s apóshoz költöztünk, mivel akkor gyógyult ki az alkoholizmusából, nehogy vissza essen. S mivel nem nézte a fiát, csak a pia volt a fő éltető ereje, így 3 és fél év elteltével is vele élünk. A gondok júliusban az összeköltözésünket követő hónapban kezdődtek, apósból kiindulva. Nálunk a mai napig após miatt vannak vitáink, s már 1-2 éve abból, hogy én már nem bírok apóssal egy légtérben élni, bár mióta megszületett a kisbabánk, azóta após nem ivott még, s a terhességem közepétől van ez így.

De csak jobb lenne külön, mert most meg a helyhiány miatt vannak vitáink, mert após nem hajlandó cserélni velünk. AZ ő szobájában simán elférnénk még 2-3 gyerekkel is, de ebben a kicsiben még egy is sok. Lenne hová költöznünk, de apósnak kell nyugdíjas korára a másik háza a férjemnek, így kénytelenek vagyunk maradni, mert abban a házban gyerekkel szintén nem férnénk, s hozzá építés, s felújítás meg nem olcsó mulatság, hogy utánna após éljen benne, s mi vissza jöjjünk abba, amit tuti lelakna. Na, nálunk ezekből a dolgokból kiindulva vannak a vitáink, összeköltözésünk előtt mindenki irigyelt minket, mennyire jól elvagyunk. 2008-ban jöttünk össze. Nekem már 1995 óta tetszett, neki én 2003 óta, de nem mertük bevallani egymásnak, s összejövetelünk után szinte alig volt 1-2 nap hogy nem találkoztunk, állandóan együtt akartunk lenni, teljesen addig míg após miatt nem romlott meg a kapcsolatunk.

2011. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Nem biztos, hogy szakitanotok kéne. Mi az elején rengeteget veszekedtünk, apróságokon, hülyeségeken. Mi nagyon hamar összeköltöztünk, és nagyon különbözőek voltunk/vagyunk. Nem volt egyszerű összecsiszolódnunk, de sohasem szakitottunk, mert mindketten tudtuk, hogy veszekedés ide vagy oda, mi összetartozunk. Még ma is hajlamosak vagyunk apróságokon összekapni, de ma már ez nagyon ritka szerencsére. Ő is sokat változott, érettebb lett, és én is megtanultam, hogy mikor kell befognom a számat és csak ráhagyni a dolgot :)

7,5 éve vagyunk együtt, 4 éve vagyunk házasok :)

2011. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!