Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zűrös tinik voltatok?

Zűrös tinik voltatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:12
1 2 3
 1/26 napietus ***** válasza:
96%
nem, időm sem volt zűrösködni :) sokat kellett tanulni, versenyszerűen sportoltam. volt, hogy úgy estem be az ágyba, nem emlékszem arra, amikor a párnát érte a fejem. úgy aludtam, mint aki elájult. voltak barátaim, nagyrészt a csapatból, meg a gyerekkori barátok. örültem, ha velük lehetek egy kis időt, a balhék már nem fértek volna bele az életembe. meg nem is olyan társaság volt. megvoltak a stiklijeink, de nem durvák.
2011. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2011. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 szamóca. ***** válasza:
82%

igen.

szegény anyu :)

2011. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Uhh, én nagyon... Most már felnőtt fejjel szégyellek 1-2 dolgot, nagyon kezelhetetlen, dilis csajszi voltam, csak a haverok.:P Arra büszke vagyok, hogy szűz maradtam, sosem engedtem egy pasinak sem, mint 1-2 mai fiatal, akik 12 évesen hullarészegen vesztik el valamelyik diszkóban a tisztességüket. A barátaimért viszont tűzbe mentem volna. Mindennap bulik, reggeli hazaérkezés, ha nem engedtek ki, mentem az ablakon át. :D Sok gond volt velem, de azt nem bánom, hogy legalább kiéltem magam. Mostanra már lenyugodtam, ritkán iszom, max. egy hónapban 2x megyek buliba, de már avval a lendülettel bulizok, mint régen. :D
2011. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
javítok: NEM avval a lendülettel. :D :D
2011. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Sokszor voltam berúgva, füveztem, kipróbáltam a drogot, és voltam egyszer detoxikálóban is. Örülök neki, hogy most már ezekből kinőttem, és egyetlen káros szenvedélyem a dohányzás. Örök lázadó típus vagyok, és ez kellett nekem, hogy felnőtt koromra "józan" és "normális" életet élhessek.
2011. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem, soha nem volt semmi bajuk velem...szófogadó voltam, de tényleg...
2011. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem, utólag rájöttem, hogy az igencsak csendes fajtát képviseltem :) A tinikorom ismertetőjele talán csak az lehetett, hogy kicsit makacsabb voltam. De ennyi...
2011. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok nagyon zűrös, de volt már egy-két balhém. Azt hiszem, lesz is még.
2011. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem.Pedig buliztam,ittam és néha ,haveroztam,kiprübáltam ezt-azt de a suliban midnig jól teljesitettem és nem szaladt el velem a ló.Persze veszekedések voltak néha a szüleimmel,dehát melyik háznál nincs.:D
2011. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!