Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zűrös tinik voltatok?

Zűrös tinik voltatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
zűrös nem voltam, de pörgős igen. úgy is ki lehet hozni a maximumot a fiataél éveidből, hogy utána semmit se kelljen megbánnod. mozgalmas életem volt (most is az,csak már nem vagyok tinédzser), de sose keveredtem se bajba, se rossz társaságba
2011. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%

19 éves koromtól kezdődött és egészen máig tart börtönt is tapasztaltam már leghosszabb idő 3 év volt, szüleim nem igen figyeltek rám háttérbe kerültem, a hugom jóvoltából aminek néha örülök is

Máig nem szakadtam ki az életformámból, bár lehet nem is akarok hisz így színes a világom most a 31. évemmel jobban odafigyelek magamra és arra hogy helyesen csináljam azt amit...

31 éves férfi vagyok

2011. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%
Azz, osztályfőnökik, igazgatóik tömkelege, 2-3 napos partyk amikor azt se tudták élek vagy halok, kétes üzletek, 3 rendőrségi feljelentés, félig részegen vezetés kimagyarázása (erre nem vagyok büszke), rendőrök szopatása, 150 ezres gyorshajtás, stb. mindez 17 éves koromig
2011. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok most!
2011. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
2%
Talán. Anyámmal néha veszekedtünk. Általában elmondtam neki halkan hogy fejezze be, mert gyengék az idegeim, de nem értette meg, így általában két pofonnal indítottam, aztán meg mi egy más. Egyszer széttörtem a hűtőt is.
2011. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem voltam zűrös, bár volt egy-két balhém. Általános iskolában gyakran barátnőztem inkább tanulás helyett, de a 4 alatti átlagom sosem volt, mondjuk ezt nem a szorgalmamnak köszönhettem. Mikor elkerültem középsuliba, nagyon megbecsültem magam, sikerült bekerülni egy elég jó gimibe és rá is ébredtem, hogy ha így folytatom sok minden nem lesz belőlem. A szüleim sosem mondták, hogy tanuljak, nálunk az volt, hogy ha nem tanulsz és rossz jegyet kapsz az a saját hibád, büntiben sem voltam soha. Most 12-es vagyok, 4,8-os átlagom van és igen, van életem. Járok bulizni, barátnőzni. Úgy gondolom, valamit-valamiért. Jól tanulok, cserébe a szüleim megbíznak bennem és elengednek mindenhova. Persze veszekedések mindig vannak és lesznek is. :)
2011. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Jaj nagyon:D

Főleg 15-16 éves koromban. Most 18 vagyok, és már teljesen kinőttem.

2011. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15%
Le kellett pontozni öcsém... Álszent kö*sögök. :@
2011. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%
Eléggé, de ennek az volt az oka, hogy apuval túl hasonlóak vagyunk. Mindketten makacsok, önfejűek, határozottak vagyunk. Volt egy szerelmem, akit nagyon szerettem akkoriban, de a szüleim utálták, emiatt rengeteg vita volt, végül örömünnep volt részükről a nap, mikor szakítottunk:) Azóta szelídültem, és apu is elfogadóbb lett, meg most olyan barátom van, aki neki is szimpi:) 20/L
2011. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen. Bár sosem próbáltam ki semmiféle kábítószert, a füvet sem, de azért berúgni szerettem:D Az a csoda, hogy soha nem lett semmi bajom :D Utána spontán kinőttem ezt a piálós hazudozós korszakot. Vannak nálam ezerszer rosszabbak is, de én azért szégyellem magam miatta.
2011. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!