Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zűrös tinik voltatok?

Zűrös tinik voltatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem drogoztam, nem szexeltem 13 évesen, nem vedeltem mint a mai tinik, de kirohanós, hisztis, lobbanékony és sajnos követelőző kamasz voltam. Néha még ma is szégyellem...
2011. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2011. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%
Igen, bevallom zűrös tini voltam, anno a 90-es években. Bár tanulónak jó voltam, négy ötöd átlaggal végig, magatartásra iszonyú. Azért is punk hajam volt, kihívóan öltözködtem, hiába tiltottak el egy bulitól, én mentem, szedtük össze a fiúkat anno még a lakótelepen, és mentünk. Sokszor csináltam butaságokat, ittunk, dohányoztam is, de amire büszke vagyok, hogy kábítószerhez sosem nyúltam, a rendőrséggel sem volt sose gondom. 1974-es vagyok, 1989-1992-ig tartott ez a lázadó időszakom, utána lenyugodtam, de a régi banda (sajnos már kettővel kevesebben vagyunk) megmaradt.
2011. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
25%

elég zűrös voltam :)

de így visszagondolva nem bánom, korán ismerkedtem meg a férjemmel, 18 éves korom óta vele vagyok, van egy csodálatos gyermekem!

Örülök, hogy kiéltem magam, sokat buliztam és egy két hülyeséget megcsináltam ami szerencsére nem olyan súlyú, hogy bánnom kéne :)

azért a gyerekemnek nem fogok mindent elmesélni :D

2011. máj. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
34%

"Azz, osztályfőnökik, igazgatóik tömkelege, 2-3 napos partyk amikor azt se tudták élek vagy halok, kétes üzletek, 3 rendőrségi feljelentés, félig részegen vezetés kimagyarázása (erre nem vagyok büszke), rendőrök szopatása, 150 ezres gyorshajtás, stb. mindez 17 éves koromig"



Te amúgy erre nyilván nagyon büszke vagy.

2011. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az erős, hogy büszke lennék.. Tény, hogy nem volt egy átlag unalmas életem, rengeteg dolog történt velem amiről más csak álmodik. Sok embert ismertem meg, beleláttam komoly (félig legális) vállalkozások működésébe, kapcsolatokat építettem, világot láttam. Ezeknek köszönhetően tartok ott ahol most vagyok, immár törvényesen.
2011. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!