Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerek fejlődésére milyen...

A gyerek fejlődésére milyen befolyással van ha állandóan látja a szüleit meztelenül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja még egy, ami az itt válaszolóknál megjelent: a meztelenséget nem fogja azonnal összekötni a szexualitással. Számára az is egy természetes létezési forma lesz.
2011. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt embere valogatja, nalunk is mesztelenkedtek a szulok es a tesom szerint ez igy normalis nem zavarja ha valaki meglatja az ablakon keresztul.de engem zavart ha apu bejott amikor furodtem bar sosem mertem megmondani mert nem akartam megbantani. szerintem nem jo monjuk anya-lanya, apa-fia esetben nem gond sot jo
2011. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!