Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bekerülni a...

Hogyan lehet bekerülni a családok átmeneti otthonába?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre irom e,de nem találtam semmit ahová ez illene!

A páromnak nincs háza.nekem van egy házam,de a tesom a haszonélvező és ki akar tenni és mivel ezt megteheti meg is fogja tenni.időt kèrtem,hogy találjak valami lakást.albérletet nem tudunk még 2-3 hònapig kivenni,mert Győrben ahol a párom dolgozik nagyon drágák és csalàdoknak nem nagyon adjàk ki,falun meg családi házakat mèg drágábban adnának ki.igy még gyüjtenünk kell rá!3 kisgyermekünk van(4 és fél éves,3 éves és 1 éves-ek)ugy tudom oda csak olyanok kerülhetnek be akiknek nincsen tulajdonuk.estleg nem tudja valaki,hogy igy is bekerülhetnénk e?Vajon mennyi időbe telik?Mennyit kell fizetni ott?néztem győri otthont,de oda csak györi lakosu családokat vesznek be:(

pedig a párom munkája miatt az lenne a legjobb.

Hogyan lehet bejutni oda vagy valahova Győr közelébe?

Van itt olyan aki hasonló helyzetben volt vagy van?milyenek az ilyen otthonok?

Köszi elöre is!


2011. máj. 5. 06:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Jogilag megteheti hogy kitesz!!!" - Ezt hogy?

A TE tulajdonod 100%-ban? akkor Te nem teheted ki

a haszonélvezeti joggal rendelkezőt!

2011. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen.sok albérletet hivtunk már,nem mindenhol csak az a baj,hogy van gyerek hanem hogy 3 van!

Azért teheti meg,hogy kitesz,mert a haszonélvezeti jog erősebb mint a tulajdonjog.igy azt tesz amit csak akar.sajnos.én anno segitettem rajta,hogy a hülyesège miatt ne veszitse el mindenét,most meg ezt kapom cserébe.:(

Na mindegy.mindig mindenre van megoldás,biztosan megtalálom erre is egyszer.

Egyébként tényleg szomorú hogy pont a családsegitő szolgálat az aki elhajtja az embert ha segitségért megy.mondjuk nálunk ez már megszokott dolog.

2011. máj. 5. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!