Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen dolog már?

Ez milyen dolog már?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok és elkezdtünk gondolkozni a párommal a baba nevén. A nemét konkrétan 100%-ra még nem tudjuk, ezért válogatunk fiú valamint lány nevek között is.

Férjem benyögte, hogy szeretné, hogyha Eszternek neveznénk el, ha lány lesz. Nem csúnya név, még tetszene is, de így hívták a menyasszonyát, akivel végülis szétmentek, mert a párom még nem akart annyi idősen családot, a nő viszont szeretett volna.. Ez milyen már?? Most akkor én is tanácsoljam az Péter nevet, mert így hívták az első nagy szerelmemet vagy mi?


2011. máj. 6. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Deérdekes..Én meg Eszter vagyok és Péter a volt szerelmem :D
2011. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Én amúgy is tűzről pattant vagyok, de egy ilyen miatt olyan cirkuszt vertem volna, hogy az imán megállta volna a helyét a "ki mit tud"-ban.És lehet, hogy vissza is küldeném az előzőhöz.Nem lehet, hanem biztos!
2011. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Milyen kis aranyos :DDD

Minél több nevet keressetek, ami jól hangzik a családi névvel. Lehet, hogy az Eszter nem cseng olyan jól a baba majdani családnevével.

Ez még úgyis csak tervben van. Ne kapd fel a vizet. Keress, kutass. Lehet találtok egy olyat, ami 100%-ban mind a kettőtöknek megfelel.

2011. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tinker Bell ***** válasza:
82%

Most ezen nehogy összevesszetek!


Csak ötletként mondta! Annyi szép név van még, válasszatok másikat! Nem kell ezt ilyen mélyre szívni! Biztosan rosszul esett, elhiszem, de ebből ne csinálj ekkora problémát! Biztosan nem a személye miatt adná ezt a nevet, de valóban hülyén adná magát a dolog.

2011. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De próbáltál vele erről beszélni, hogy ez téged zavarna, hogy vajon miért ezt javasolta, hogy már régen is tetszett-e neki ez a név, hogy bánja-e, ha nem az lesz, vagy ahelyett ideültél, hogy dühösen feltegyél egy kérdést?


Mi oldjuk meg helyetted?


Nem tudom, mit szóltam volna, nem vagyok a helyetekben, nem tudom, hogy hány évesen volt a menyasszonya, mennyire volt komoly, milyen mély volt a kapcsolat, meddig voltak együtt, stb.


Alapjában véve az Eszter csak egy név. Ne rontsd el a túlkombinálással, a rossz gondolataiddal, a feltételezésekkel, a meggyanúsításokkal. Higgadj le, és beszélgess a pároddal, a kommunikáció javítása a problémákon is sokat javít.

2011. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Mondd, hogy neked ez a név annyira nem tetszik. Nem kell mindenbe hülyeséget belemagyarázni.
2011. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Vicces, én azért kaptam a harmadik nevemet mert apám megismert külföldön vmi nőt, és nagyon bejött neki - nem volt köztük semmi csak ilyen jó nőnek tartotta - és kikönyörögte anyánál, hogy hadd legyen az a 3. nevem. pfff


Ha téged ez zavar, akkor sztem nyugodtan mondd meg neki, hogy te ezt nem szeretnéd, mert akkor úgy gondolnád, hogy a baba nevéről mindig a volt menyasszonya jutna eszébe és ez neked nem esik jól. Vagy tényleg javasold a Pétert, és akkor rájön, hogy nem valami kellemes érzés tölti el az embert ha exek nevei kerülnek szóba.

De sztem ne fújd fel a dolgot mert végül is, ha belegondolsz nem az számít, hogy mi volt a múltban, hanem az, hogy mi van most, és most sehol nincs az a nőci, nektek viszont gyereketek lesz, ez pedig azért jelent valamit. Nem hinném, hogy bántani akart ezzel téged vagy ilyesmi. Persze nem ismerem őt szval csak találgatni tudok... :)

2011. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is furcsa, én nem fogadnám el ezt a nevet.
2011. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Sztem tökmindegy. Ilyenen nem érdemes összeveszni.
2011. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Megkockáztatom, hogy mikor felvetette ezt a nevet, eszébe sem jutott a volt menyasszonya.
2011. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!