Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már nagyon sokat (napi...

Ha már nagyon sokat (napi 2-3) veszekszünk a barátommal semmiségeken 1 év után, akkor itt az ideje a szakításnak? :/

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakítani akarsz vagy megoldani a problémát?Nekem úgy tűnik te már kifelé mennél csak kell ürügy hozzá.
2011. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy annak, hogy megoldjátok. Attól függ melyiket akarjátok.
2011. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp elkel gondolkodnod a kapcsolatotokon, mert bizony 1 év után már nagyon sok a napi 2-3 veszekedés.

De elsősorban beszéljétek át a dolgokat, hogy miért van ez, mikor eddig semmi probléma nem volt a kapcsolatotokban. Lehet mind kettőtöknek az az időszaka van amikor mindenre másként reagál mint, ahogy kellene és ezt tudjátok is.


21/L

2011. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én próbálom megoldani esküszöm!! De mindig jön az idóta bunkó poénjaival és felhúz één meg ideges leszek és jön a veszekedés. Hiába kérem meg, hogy ne mondjon ilyeneket, mert tudja, hogy nem szeretem, felidegesít, bánt vele.:S:S
2011. máj. 7. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
mivel szokott viccelődni?
2011. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerős ez a hülye poén rész.

Párom szokott hülye poénokat mondani, meg egy kicsit flegmázni ha rossz napja van, de utána mindig belátja, hogy ez rosszul esik és utána egész nap kiakar engesztelni, minden aprósággal elhalmoz, másnap ágyba hozza nekem a reggelit, kávét.

De nálatok sajnos ez nem így van, mert őt nem érdekli már, hogy te mit érzel. Sajnálom, de szerintem így van és ez egy kicsit durva, de...


21/L

2011. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

pl. a ruhámon nevet, más ruháján, azt mondja dagi vagyok, ilyenek, de persze vicc...


és 50kg-ra fogytam már a szekálása (szerinte viccelés) miatt, mert elhittem, hogy dagi vagyok, pedig 54kg voltam csak, és még most is piszkál. amúgy a ruhámat is kineveti (viccből) pedig mindenki szerint jól öltözök, és én oda is figyelek rá, mert fontos nekem, költök is rá, és rosszul esik ha kineeti, mert nekem tetszik és hiába mondom neki hogy oké ha nem tetszik, de elég ha elmondod de nevetni minek, még elmondani is felesleges.... ahwwwww gyerekes

2011. máj. 7. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyú én a volt párom kérésére a hajamat festtem be vörösre,mert addig "szekált" aztán anyucija kikotyogta h nekem nem áll olyan jól,mint az exnek:(.
2011. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
uhhh szegéény:(
2011. máj. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!