Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kényszerítenétek a gyereketeke...

Kényszerítenétek a gyereketeket gimi első osztályában nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:28
1 2 3 4
 31/35 Elfendel ***** válasza:
Elsőben nem feltétlenül, de a gimi folyamán mindenképpen. Én egyetemista vagyok, és látom hogy az évfolyamtársaim mennyit szenvednek a nyelvtanulással, mert a diplomához kell a nyelvvizsga. Elhihetitek éppen elég megszenvedni a szakirányú tárgyakkal, nemhogy még nyelvet is kelljen tanulni mellette,
2011. máj. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem kényszeríteném, hogy tegye le, de azt sem hagynám, hogy ne tegye le!!

Próbáljuk majd úgy nevelni, hogy természetes legyen neki, hogy nyelvet tanul. Nem szeretném neki azt a tipródást, amit én művelek már egy ideje, hogy meglegyen a nyelvvizsgám. Mert ugye anélkül nuku diploma, nuku munka...:(:(

Ezt is érte csinálom, hogy minél előbb legyen munkám, házasodjunk össze a Párommal és jöhessen Ő. :)

Szeretném, ha előnyökkel indulna majd az életben, így okosan fogom "rávenni" dolgokra, de ha látom, hogy utálattal csinál valamit, akkor találunk valami mást, amit szeret. Nem hagyom, hogy ellustuljon, mert tudom, hogy engem hagytak...rám hagytak sok mindent így most kell ráhúznom sok mindenre.

Üdv, 22N

2011. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Igen, kell a nyelv.
2012. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Meg kell vele beszélni, hogy képesnek tartja-e magát

letenni - Inkább várnék egy évet vele

2015. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Én már általánosban letettem az angol felsőfokúmat igaz nem anyám kényszerítette de ha már az iskola kifizette felkeszitett és a képességeim is megvoltak hozzá kihagyhatatlannak bizonyult. Ott álltam 14 évesen Origo felsofukuval és akkor is de még most is látom hogy milyen jó döntés volt
2017. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!