Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemből mentem férjhez,...

Szerelemből mentem férjhez, de mit csináljak ha mindenki bánt engem mert 30 évvel fiatalabb vagyok a férjemnél? Csipkelödnek direkt megbántanak tb az ő ismerösei főleg. Nem értem miért csinálják.

Figyelt kérdés
az én ismeröseim meg azzal jönnek hogy én már ugyis gazdag vagyok általa stb. közben a dplomás évei alapjáni minimálbért kapja a férjem és kis lakásban lakunk mit tegyek hogy ne bántsanak?
2011. máj. 8. 14:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%
Semmit nem tehetsz. Majd 10-20 év múlva rájössz,hogy nekik van igazuk. Addigra a szerelem elmúlik,és a rózsaszín köd is.
2011. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

egy majdnem 60éves figurával nyomulsz? az komoly. nem csodálom, hogy az ő korosztálya nem igazán vesz téged komolyan. te még a karriered előtt állsz, ők meg már majdnem nyugdíjasok.

elhiszem, hogy szép dolog a szerelem, de majd térjünk vissza erre 20 év múlva. gyereket is szeretnél szülni? milyen menő lesz, hogy a srác ballagásán majd az apját nézik a nagyapjának...

2011. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
10 éve szerelmes belé, már régen nincs rózsaszín köd. Annak, aki pedig bántja biztos marhára igaza van. Ha olyan tökéletes és kielégítő valakinek a saját élete, akkor nem ugat bele másokéba.
2011. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
szeretnénk babát igen. pont azt nem értem hogy miért szólnak bele a mi életünkbe? Miért bántanak? miért nem a saját életükkel törödnek?
2011. máj. 8. 15:33
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Nők szólnak be vagy férfiak?
2011. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Neked apa komplexusod van,neki pedig növeli az egóját a fiatal feleség. A barátainak ilyen idősek a gyerekei,természetes,hogy nem helyeslik ezt a házasságot.

De ha neked ez így jó,akkor élvezd amíg lehet,és ne törődj mások véleményével.

2011. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarok beleszólni az életedbe. De gondolj arra,ha babád lesz,azt nagy valószínűséggl egyedül kell felnevelned. Egy gyerek gondját legalább 18 éves koráig a szülőnek kell viselni. Addigra az apa már közel 80 éves lesz. Nagyon kevés férfi egészséges ebben a korban,ha egyáltalán még él.
2011. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
mind2 nem de főként nők
2011. máj. 8. 15:38
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy beleszólnak csak és ne bántson csak azt tudod csinálni, hogy egyik füleden be, a másikon ki. Magadon dolgozz ez ügyben. Vagy, mondd meg nekik, hogy erről a témáról a beszélgetéseket mellőzzétek, mert neked ez fáj. Legyél őszinte, hátha az működik.

Egyébként a baba dolog tényleg én is azt mondom, hogy a gyereknek nem túl sokáig lesz apukája lehet, és az ember úgy képzeli úgy adja meg az esélyt, hogy legyen minél tovább, és talán ezért nem rajonganak. Meg neked lesz nehezebb később a gyereketekkel. A szerelem részét értem én egyébként.

2011. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%
A korlátolt emberekkel nem érdemes foglalkozni. Éreztesd velük, hogy viccesnek tartod a feltételezésüket.
2011. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!