Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik életmódot választanád...

Melyik életmódot választanád ha nem lehetne gyereked?

Figyelt kérdés

1.) Rengeteg pénz, luxusutazások, sportkocsi, heti 3-4 buli BED Beach, DOKK, Coke, FLÖRT klubokban, de soha nem születhetne gyereked!

vagy

2.) Átlagos szürke hétköznapok, 8-16 munka havi 100-ért, de lehetne gyereked!

Melyiket választanád?


2011. máj. 8. 15:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarok gyereket, de egyik verzió sem tetszik. Az elsőből a rengeteg pénz jöhet, a többi nem kell. A szürke hétköznapok sem kellenek.
2011. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy a kérdésnek semmi értelme.

"Melyik életmódot választanád ha nem lehetne gyereked?"

2: "de lehetne gyereked!"

2011. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%

A 2.-at abban az esetben választanám, ha a gyerek mellé egy megértő, engem mélységesen szerető férj is járna! Mert egyedülálló anyaként, megmondom őszintén, nem szeretnék gyereket, plusz havi 100-ból éldegélni. Az már mindjárt más, ha van egy (relatíve boldog) családom.


Ha pedig esélytelen, hogy találok magamnak megfelelő férfit, akkor marad az első. Bár valószínűleg hamar beleunnék.

2011. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen az 2-et, bár a Dokk meg egyéb marhaságok nem kellenek, inkább járok színházba, meg operába. Amúgy is erre hajtok, és nem szeretnék gyereket sem. 20n
2011. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
78%

Ez a kérdés így hálistennek hülyeség! Illyen alapon, ha így előre tudjuk, hogy meg fogunk halni, akkor már meg se születnénk? Kb. ugyanaz a kettő.

A klubok meg egyébként nem hoznak lázba, hogy lemondanék róla.

2011. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
88%
Sose voltam nagyravágyó, most is megvan a heti 40 óra munka, a fizum 60.000.. Amig nincs családom, és jobb munkaajánlat sem, addig itt maradok. Emellett tanulok is. Ha választani kell a kettő közül, akkor a 2. Ha befejezem a sulit, szeretnék komolyabban foglalkozni a rajzolással, és ha összejön, jó lenne ebből megélni is. Sose lehet tudni :). Szeretnék egy szerető férjet, és minimum 3 gyereket. De ennek még egy kicsit várnia kell. Bulizós amugy sohasem voltam, hát még hogy abból álljon az egész életem.. besülés lenne számomra.
2011. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
88%
Nincs gyermekem, de gazdag éltem sem. Egyik napról a másikra élek, örülök ha nem hiteleket kell felvennem. Úgyhohy attól méh hogy nem szültem, nem élek joban.
2011. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
53%
16:01 vagyok amúgy elsőt akartam írni de gondolom azért leesett. :D
2011. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
92%

Annyira szűklátókörű a kérdésed, hogy az fáj.

Nem akarok gyereket. De bulizni sem. Életemben nem hallottam a felsorolt helyekről.


Ha lenne pénzem, nem kéne dolgoznom, akkor lenne időm. Elmennék mindenhova. Megtanulnék mindent. Búvárkodni, vitorlázni, repülőt vezetni, hegyet másznék... nagyon jó lenne.

2011. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
53%
1. De azért a kettő nem zárja ki egymást.
2011. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!