Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik életmódot választanád...

Melyik életmódot választanád ha nem lehetne gyereked?

Figyelt kérdés

1.) Rengeteg pénz, luxusutazások, sportkocsi, heti 3-4 buli BED Beach, DOKK, Coke, FLÖRT klubokban, de soha nem születhetne gyereked!

vagy

2.) Átlagos szürke hétköznapok, 8-16 munka havi 100-ért, de lehetne gyereked!

Melyiket választanád?


2011. máj. 8. 15:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
85%
Az elsőt, de azért módosítanék rajta, mert túl nagy luxus nem kell (max. rengeteg könyv, egy álomkonyha, egyéb apróságok), plusz más helyekre járnék, ha mennék, inkább otthon ülő típus vagyok.
2011. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az elsőből csak a luxusutazás nem kéne. A masszőr és szálloda belefér, de azért állandóan nem. Nem bírok ülni egy helyben ez igaz, de jobb szeretek egymagam csavarogni arra, amerre az utam visz, nem előre tervezve.
2011. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
88%

figyelj, ha már a luxus megvan, magántanárra is futná, meg bébicsőszre és neked is maradna zsé, bár az mégse az igazi


de a 2. verzió sem feltétlenül kell hogy unalmas legyen, a bulizni akarsz menj, majd pár év múlva úgyis beleunsz, és jöhet a gyerekkel a többi öröm ami nem a szürkeséget jelenti feltétlenül


Sajnálom, ha a köztes árnyalatokat nem látod meg, mert így nem tudod a felelősségteljességet összehozni a bulival,


tudom, buta a válaszom, na de buta kérdésre más milyet nem lehet

2011. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
84%

ellentmondásos kérdés,


ha nem lehetne gyereked akkor hogy választanád a másik verziódat?


mert azt írod, ha nem lehetne, de mégis lehetne


ebből nem az sugárzik, hogy örökbefogadásra gondolsz, hanem egy meggondolatlanság


Már bocsi, de hány éves is vagy?

2011. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
2-es...
2011. máj. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

iszonyat felszínes lehet az elsőnek leírt életmód. ha valaki csak azzal tudja kitölteni az életét, h heti 3-4x eljár ilyen drogos helyekre, és rázza a seggét valami zenének nem nevezhető zajra, akkor annak baromi unalmas és sivár életet lehet.


a kérdés nem jól van feltéve. a második verziónál is valami gyerek nélküli életet kéne felvázolni, nem?


egyébként engem nem érdekelnek se a luxuskocsik, se a "menő" szórakozóhelyek.


persze, szeretnék átlag fölötti fizetést, normális autót, szép lakást. a pénzt inkább a gyerekem taníttatására költöm, vagy elmegyek valami érdekes utazásra, kiállításra, koncertre, színházba.


pl ha olyan sok pénzem lenne, hogy azt sem tudnám mire költsem, akkor minden hétvégén elkocsikáznék valami nyugis magyar kisvárosba, kivennék egy szobát valami normálisabb panzióban, és bejárnám a környéket, finom ebédeket, vacsorákat ennék a családommal, bicikliznénk, gyógyfürdőkben rezegtetnénk fáradt testünket :D

2011. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

1.

Nem vagyok álszent, alapból nem szeretnék gyereket. MOndjuk szokat, amiket felsoroltál, fogalmam sincs, hogy mik :D

De a pénz jöhet.

2011. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!