Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom meddig...

Mit tegyek? Nem tudom meddig bírom ezt.

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire tudjátok de van egy Badoo nevű oldal.

A párom fent van rajta.

Kb 1 hónapja nagyon összevesztünk mert az előzményekben láttam, hogy írt köszönt 2 lánynak.

Óriási botrányt csaptam, pedig csak azért írt nekik mert ismeri őket már régen.

Teljesen letámadtam kiabáltam vele pedig nem csinált semmit.

Most is látom hogy nőket nézeget rajta egyet kettőt.

Én is regisztráltam és az van neki kiírva hogy szeretne találkozni egy nővel 20 és 35 év között.

Nem tudom hogy van e ennek jelentősége és szóljak e érte?

Csak félek hogy megint csak túlreagálom a dolgokat és teljesen kiakad majd rám.

Így sem vagyunk valami jóban mostanában, sokat veszekszünk de nagyrészt miattam.

Van egy 22 hónapos kisfiunk is.

Mi a fenét csináljak?

Bocsi ha egy kicsit hosszú lett.


2011. máj. 8. 16:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
5%
Keress pszichológust. Csodálom a párod, aki utánam nyomoz, lesi az előzményeimet, megnézi kivel beszélek és utána még üvöltve szóvá teszi azt én első körben repíteném ki, akár a gyerekem anyja, akár nem.
2011. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Írj neki ezen az oldalon a saját nevedben, hogy szeretnél vele találkozni, szívesen beszélgetnél vele az élet dolgairól, a kapcsolatotokról, a közös jövőtökről.

Meglátjuk, hogy reagál...

2011. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Az első egy idióta. Mi az, hogy még ő keres nőket? Ez súlyos. Nemcsak köszönget, hanem konkrétan TÁRSAT KERES MELLETTED.
2011. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%

Vedd fele a kapcsolatot az oldalon keresztül, mint egy idegen, és kiderül, hogy mit akart. Legfeljebb meglepődik, hogy a randin te leszel ott.


Az, hogy találkozni szeretne nőkkel elég egyértelmű.


Sajna, hiába csak számítógép, meg ráköszönt valakire.... ma már jóformán csak a kupakoláshoz kell élőben találkozni, minden más leszervezhető a neten.

2011. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%

Akkor mikor meg nem csinalt semmit, tul reagaltad.

Most, hogy keres egy 20-35 ev kozotti not, hat mit mindjak, ezt mar nem lehet tulreagalni. Mikor megtalalja, el is megy vele/veluk.

2011. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
6%
Én vagyok az idióta? Olvasd már el mit írt a kérdező! Kiderült, hogy a két nő ismerőse a férfinek és annyi történt, hogy mindössze rájuk köszönt. Szerintem az sem kizárt, hogy tudja, hogy a felesége regisztrált.
2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Akiknek köszönt azokat ismeri.

Sőt kiderült hogy egyiküket én is ismerem.

Egyetlen számítógépünk van, és abban a szobában van ahol alszunk.

Mindig előttem netezik mindig látom mit csinál.

Mint már mondtam ebből már volt balhé és én voltam a hülye.

2011. máj. 8. 16:55
 8/36 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha balhé volt, amit el is ismertél, hogy te voltál a hibás, akkor miért regisztráltál az oldalra? Vagy még előtte?

Azt meg egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy azok után, hogy tudja, hogy tudod a felhasználónevét és bebizonyítottad neki, hogy látod, hogy mit csinál a neten képes ismerkedést kezdeményezni.

2011. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Most regisztráltam csak kb egy órája.

Mert láttam hogy megnézett valakit.

De most láttam hogy ha regisztrálsz alapból beír egy életkor határt hogy kit keresel.

De nem biztos. Teljesen kivagyok már.

2011. máj. 8. 16:59
 10/36 anonim ***** válasza:
Adott rá okot a férjed, hogy ne bízz benne?
2011. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!