Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom meddig...

Mit tegyek? Nem tudom meddig bírom ezt.

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire tudjátok de van egy Badoo nevű oldal.

A párom fent van rajta.

Kb 1 hónapja nagyon összevesztünk mert az előzményekben láttam, hogy írt köszönt 2 lánynak.

Óriási botrányt csaptam, pedig csak azért írt nekik mert ismeri őket már régen.

Teljesen letámadtam kiabáltam vele pedig nem csinált semmit.

Most is látom hogy nőket nézeget rajta egyet kettőt.

Én is regisztráltam és az van neki kiírva hogy szeretne találkozni egy nővel 20 és 35 év között.

Nem tudom hogy van e ennek jelentősége és szóljak e érte?

Csak félek hogy megint csak túlreagálom a dolgokat és teljesen kiakad majd rám.

Így sem vagyunk valami jóban mostanában, sokat veszekszünk de nagyrészt miattam.

Van egy 22 hónapos kisfiunk is.

Mi a fenét csináljak?

Bocsi ha egy kicsit hosszú lett.


2011. máj. 8. 16:46
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom mit csináljak.

Mindig tudom hogy hol van, mit csinál.

Ráadásul most szeretne tőlem még egy gyereket...

Szerintem akit nem szeretek (és mást keresek) attól nem akarok gyereket nem?

Legalább is én nem akarnék.

2011. máj. 8. 17:02
 12/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Legalábbis én nem szülnék annak, akit nem szeretek. Ezért is nem értem miért vagy ennyire féltékeny, főleg ha okot sem adott rá. Ha már megcsalt volna, akkor érteném miért vagy résen, de így, hogy nem tett semmit egyszerűen nem értem.
2011. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

köszönt két barátnak aztán ezért ordítoztál vele. beismered h te voltál a hibás mégis továbbra is kutakodsz utána és neked áll feljebb. te mondod azt h nembírod tovább közben ő nemcsinált semmit. netes párkereső oldalakon azt is belehet jelölni h csak barátot keresel nem párt. odáig eljutottál h belépj a jelszavával ami törvénytelen odáig viszont a pici agyaddal nem h megnézd h párkapcsolatot vagy csak barátot keres.



nagy az isten állatkertje.

2011. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Igen, csak azt nem értem miért van így fent hogy szeretne találkozni egy nővel 20 és 35 év között???????

Azt tudtam hogy fent van mert küldtek neki meghívót.

Most azon gondolkozom hogy rákérdezzek vagy ne?

A múltkor is pofára estem nem akarom megint kiakasztani.

Vagy várjak még és figyeljek?

2011. máj. 8. 17:21
 15/36 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Az van odaírva hogy szeretne találkozni egy nővel.

Szerintem ez elég egyértelmű nem?

2011. máj. 8. 17:22
 16/36 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt az oldalt, így fogalmam sincs hogyan működik meg hogy egyáltalán társkereső-e, bár ha meghívós , akkor nem valószínű. Ha ismerősökkel találkozott, akkor talán ismerősöket keres, vagy még a belépésnél meg kell adni, hogy kikkel szeretne beszélgetni. Nos én sem szeretek nőkkel beszélgetni a neten főleg, mindig is férfi barátaim voltak. Nem feltétlenül párkapcsolatot keres. Ha pedig meg akarna csalni, akkor szerintem egyáltalán nem így csinálni. Legalábbis nekem eszembe nem jutna ott próbálkozni, ahol a feleségem már látott.
2011. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

mi lesz a következő? kezétcsókolommal sem köszönhet senkinek?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

"Az van odaírva hogy szeretne találkozni egy nővel.

Szerintem ez elég egyértelmű nem?"


igen ha egy férfi házas már más nőkkel szóba sem állhat.


wtf?

2011. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

szia kedves kérdező.

nem értem miért ilyen ellenséges itt sok ember.én igenis értem a problémádat,normális párkapcsolatba nem is regisztrál ilyen helyre se a férfi se a nő,még ha meghívott küldtek neki akkor sem.hát én arra gondoltam ha lehet beszélni a pároddal akkor kérd meg rá,hogy törölje magát ha valóban nem akar párt keresni csak "barátot" mint itt írták is,azt meg lehet találni a különböző közösségi oldalakon,nem hiszem hogy egy társkeresőn kéne meglelni,hisz benn van hogy társ kereső!szóval vesd fel neki az ötletet hogy töröljétek magatokat mindketten és ha rábólint letörli magát,akkor nincs semmi gond,de ha viszont nem akarja az megint egy más tészta!

csak ügyesen!!:)remélem sikerül

2011. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
nembírtam tovább. felmentem erre a badoo oldalra és megnéztem h tényleg van olyan funkció h csak barátkozni szeretnék. nézzed már meg h a barátod mit szeretne. azzal h fétékenykedsz meg leordítod a fejét mikor te vagy a hibás nem érsz el semmit.
2011. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!