Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mért van? NEM BÍROM! SOS!

Ez mért van? NEM BÍROM! SOS!

Figyelt kérdés
Miért vagyok egy senki ha nem vagyok az a hangos típus?Én inkább visszahúzódobb vagyok elbeszélgetek szinte minddenkivel de nem tudok úgy lenni mint ők Nem olyan vagyok.Imádok öltözködni imádom a divatot szóval azért nem vagyok igénytelen se cgány se semmi.Duci se vagyok.Csak visszahúzódóbb.Pénteken a suliba összekaptam azzal a lánnyal akivel még tavaly jóba voltam.Ő azt mondja hogy miattam mert hogy hazudoztam neki én meg azt mondom hogy miatta mert megváltozott.Ő idén egy hülye pcsa lett.Tavaly is már kezdett olyasmi lenni.De most Pfúj...Kiabáltunk egymással.Aztán délután olvastam fészen hogy aztírta a haverja hogy nem kell ilyen szánalmas jelentéktelen emberrel foglalkozni.Ez annyira sziven ütött.Tényleg jelentéktelen lennék? Nem érzem jól magam a bőrömbe utálom amilyen vagyok...Mit tegyek Légyszi könyörgöm sgítsete!!!!
2011. okt. 10. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Ezekből a sorokból nem úgy tűnik, mint ha visszahúzódó lennél.
2011. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el az vagyok...
2011. okt. 10. 17:34
 3/22 A kérdező kommentje:
De visszaszólok írtam hogy ÖSSZEKAPTUNK.
2011. okt. 10. 17:34
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Fel se vedd, amit mondanak. Szerinted az jobb lenne ha olyan lennél, mint Ők? Téged utálnának mert ilyeneket mondasz. Jó lenne? Legyenek el egymással. A haverja a szánalmas, szerintem nem is ismer téged. Ilyet csak egy igazi gyökér mond.
2011. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Hívd oda Chuck Norris-t és ő lerendezi az egész családját.
2011. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Dehogynem ismer osztálytársam:)

Tavaly még én is velük voltam.De ugye összevesztem a barátnőmmmel és így mára többiekkel se vagyok sehogy.De amint kiderült tavaly se bírták a képem...

2011. okt. 10. 17:39
 7/22 anonim ***** válasza:
Nincs jelentéktelen ember. Benned is van valamilyen szépség, ne keseredj el. Nem nekik kell meg látni benned a szépet, hanem azoknak akik fontosak számodra. Régen engem is lenéztek,de fordult a kocka, és hozzájuk képest én egy jó nő lettem. Nem azt mondom hogy jó nő vagyok, de hozzájuk képest az vagyok.
2011. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Akkor ahogy egy filmben mondták:

"Sz@rni bele, sz@rok rátok!"

2011. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

Az ilyen nem is (volt) igazi barát! Töröld le fészbúkon az ismerőseid közül, és szard le a való életben is. Ha tényleg nem vagy kötekedős, meg adsz magadra, hidd el, hamar megtalálnak az IGAZI barátok is! :)

Járj el minél több buliba, beszélgess asulifolyosón a csajokkal-fiúkkal, ez jó a visszahúzódóddágod kezelésére, és lehet, hogy így akadsz össze a leendő LBddel, vagy a szőkehercegeddel!


Remélem, tudtam segíteni :)

2011. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
légyszi még irjatok
2011. okt. 10. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!