Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel érek többet? Pihenéssel,...

Mivel érek többet? Pihenéssel, vagy tanulással?

Figyelt kérdés

Holnap biológia érettségi és nagyon nagyon fáradt vagyok. :( Ma már átnéztem sok mindent, de már nagyon rosszul viselem. Az utóbbi két érettségi, amit kitöltöttem 94 és 96%-os lett. Tanuljak, nézzem át azt, amiben még bizonytalankodom, vagy inkább pihizzek és bízzak abban, hogy ha pihenek, akkor holnap több dolog jön elő?

Nagyon jól kell sikerülnie! 90% fölött!

Mi legyen? Adjatok légyszi tanácsot! :(


2011. máj. 10. 14:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pihenj, mivel az agy csak úgy tud igazán "raktározni" ha pihenő fázisban van. Ha ilyen jól sikerültek az előzők, nem kell aggódnod, inkább kicsit kellj korábban és frissen még nézz bele abba, mai szerinted nem megy annyira.
2011. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%
Sportolj, kirándulj.
2011. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is a pihenéssel jársz jobban.

Nagyjából tudsz mindent és ha ilyen jól sikerültek az előzők is akkor szerintem ettől sem kell félned:) Sikerülni fog,sok sikert! Pihenj és ha meguntad kelj fel,nézegesd még és olvasgasd stb...Sok sikert!

2011. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Holnap én is vizsgázom...igaz nekem egyetemi vizsga...De együtt érzek! Én most pihenek kicsit aztán folytatom éjjelig:D de ne hallgass rám, egyetemen más Isten járása van:) Te ne tanulj éjjelig:)


Szerintem hagyd már, esetleg estefele még nézz bele kicsit menj el sétálni, járd meg magad, hallgass zenét ilyenek...Este max belenézel a bizonytalan részekbe!

De szerintem nem kell, biztatóak az eddigi eredményeid!

CSak így tovább sok sikert! orvosira készülsz?


20-L

2011. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azt olvastam, ébredés után a legfogékonyabb az agy. Szerintem ha már fáradt vagy, akkor hagyd, én is azt tudom mondani, inkább kelj fel 1-2 órával hamarabb, vagy esetleg összeírhatsz / letölthetsz magadnak még ma egy kérdéssort, és reggel ha felkelsz kitöltöd, akkor tudni fogod nagyjából mennyire megy, és még lesz időd átnézni azt ami nem.
2011. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Reggel már ne vedd elő! A hegy alatt abrakolás nem vezet sehova, csak összezavarodsz!

Csak akkor vedd elő reggel, ha MINDENT át tudsz még nézni egyszer, különben arra fogsz jobban emlékezni amit utoljára néztél, a többi meg homály lehet.

Előző 20-L

2011. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
pihenj
2011. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
20 L hová valósi vagy? elképesztő kifejezéseket használsz :D
2011. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

mind a 3 év anyagát?:D hát azt nem hiszem:D

reggel már biztos nem veszem elő... sztem átnézem még a genetikát és utána hagyom az egészet... elkeztdem kitölteni még egy érettségit de érzem, hogy megöli a lelkem, úgyhogy félbe hagytam:D

köszönöm a válaszokat:)

2011. máj. 10. 15:07
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

szerintem is pihenj! azzal nem segítesz magadon, ha teljesen kimerülsz...


kalappal!

27/l

2011. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!