Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel érek többet? Pihenéssel,...

Mivel érek többet? Pihenéssel, vagy tanulással?

Figyelt kérdés

Holnap biológia érettségi és nagyon nagyon fáradt vagyok. :( Ma már átnéztem sok mindent, de már nagyon rosszul viselem. Az utóbbi két érettségi, amit kitöltöttem 94 és 96%-os lett. Tanuljak, nézzem át azt, amiben még bizonytalankodom, vagy inkább pihizzek és bízzak abban, hogy ha pihenek, akkor holnap több dolog jön elő?

Nagyon jól kell sikerülnie! 90% fölött!

Mi legyen? Adjatok légyszi tanácsot! :(


2011. máj. 10. 14:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Aludd ki rendesen magad, ha tanultál az mindennél többet ér. Enélkül nem rögzül rendesen az anyag, illetve nem annyi. Reggel pedig csak akkor nézd át, ha MINDENT át tudsz venni, különben a korábban megtanultak a kritikus pillanatban lehet nem ugranak be. És a mindent nem azt jelenti, hogy az összes könyvet, hanem minden témát, vázlatosan átfutva pl. De leginkább ne tedd. Aludj egy órát most, aztán este még nézd át, és este is aludj rendesen. Érettségi előtt meg egyél kocsit, legyen nálad innivaló, és ne zabáld magad tele reggeli címén, de valamit egyél.


Egyetemre járok, nekem is zh-s, vizsgás időszakom van, tudom, hogy hogyan működnek ezek a dolgok (:

2011. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

más Isten járása van- másképp vannak a dolgok

Hegy alatt abrakolás-amikor már az utolsó percben próbálod elvégezni a feladatod olyasmi, mint a "körmödre égett a gyertya"


így nem tudok fejből, csak úgy jön mondat-közbe:) ha eszembe jutna valami írok:D

2011. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is pihenj, lazíts, barátnőzz.

A ráalvás is segít, lefekvés előtt még nézz át egy,két kényes tételt, aztán legalább 8 óra alvás.

És főleg Önbizalom, ha ilyen ügyes voltál eddig, akkor annak is menni kell!

2011. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

15:23 - "Érettségi előtt meg egyél kocsit.." milyen jó tanács,én is megfogadom :D


& hajrá kérdező,biztos sikerülni fog ! bízz magadban:)

2011. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Annyira jó idő van (legalábbis itt :)), hogy én is egy nagy sétát, könnyű vacsit, és sok alvást javaslok!

A reggeli "még belenézek ebbe-abba) szerintem is csak összezavar, amit tudtál korábban, azt is kiveri a fejedből :(

2011. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Pihenjél, menj ki friss levegőre...
2011. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hogy ment???
2011. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!