Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel érek többet? Pihenéssel,...

Mivel érek többet? Pihenéssel, vagy tanulással?

Figyelt kérdés

Holnap biológia érettségi és nagyon nagyon fáradt vagyok. :( Ma már átnéztem sok mindent, de már nagyon rosszul viselem. Az utóbbi két érettségi, amit kitöltöttem 94 és 96%-os lett. Tanuljak, nézzem át azt, amiben még bizonytalankodom, vagy inkább pihizzek és bízzak abban, hogy ha pihenek, akkor holnap több dolog jön elő?

Nagyon jól kell sikerülnie! 90% fölött!

Mi legyen? Adjatok légyszi tanácsot! :(


2011. máj. 10. 14:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pihenj
2011. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy rá kell aludni egy jót a megtanultakra, így jobban rögzül. Lefekvés előtt olvasgathatsz, de már tényleg nincs értelme nagyon tanulni, mert fáradt vagy és úgysem fog már az agyad.
2011. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

20-L vagyok nem értem, mi bajod:D

Erdélyben élek, mi volt olyan fura? (:

2011. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
sztem most aludj 1-2 órát, aztán még nézd át amit nagyon muszáj, és időben feküdj le aludni... egy kis relaxáló séta, fürdés biztos jót tesz:) sok sikert!
2011. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"egyetemen más Isten járása van

A hegy alatt abrakolás nem vezet sehova

járd meg magad"


ezekre :D

2011. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

Én kérek elnézést (:

Nálam ez teljesen megszokott...

20-L

Kérdező még egyszer sok sikert, én most iszok egy bögre kávét oszt fogok neki:)

2011. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

ezeket én se egészen értem, hogy mit jelentenek:D de azért sejtem:D

írnál még pár ilyet?:D szeretem a a tájnyelvi szavakat és kifejezéseket:D

egyébként köszönöm mindenkinek a biztatást! aranyosak vagytok nagyon! :)

2011. máj. 10. 15:18
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se tanulj ma már, inkább sétálj, barátnőzz, tévézz, sütögess, lazíts..:) Ha már mindent belenyomtál a fejedbe 94-96%-ra, akkor innentől már csak lefelé vezet az út. Én a fizikámat rontottam le anno nagyon durván, mert olyan fáradt voltam agyilag az érettségin, hogy a kérdést sem tudtam felfogni, összefüggéseket meg aztán főleg nem láttam a megtanult anyaggal kapcsolatban.. Viszont minden olyan tárgyam közel 100% lett, amit nyugisan tanultam, és előző napokon sem fárasztottam le magam (persze előtte jól megtanultam), közvetlenül a vizsga előtt átfutottam még a címszavakat, és belenéztem a jegyzeteimbe ott, ahol esetleg bizonytalan voltam kicsit. (Történelemből egyetlen tétel volt, amit nem tudtam, vizsga előtt átfutottam, mert ugyan miért ne azt húznám ki? és tényleg megtörtént.. kiemelkedő teljesítménnyel feleltem le belőle..xD)

Szóval pihenj és lazíts!:) Feküdj le korán, aludj sokat, és majd reggel nézz esetleg ismét a biológia jegyzeteidre!:)

2011. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj, aludj, netezz, sétálj, csinálj bármi egyebet, csak ne tanulj! Reggel se, mert még a végén bepánikolsz és elszúrod...!
2011. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább pihenj egy kicsit!

A pihenés alatt nem feltétlenül az alvást értem. Menj el sétálni, nálunk pl. egy-egy felhőtől eltekintve egész szép idő van, süt a nap, bár néha megzavarja a napsütést a felhő, kellemes meleg van, ideális idő egy nagy sétáláshoz. Én a te helyedben sétálnék egy nagyot, utána aludnék egy fél órát, majd meginnék egy bögre teát. Nekem ez nagyon jó pihenés, felüdülés lenne. Utána pedig átolvasnám egyszer amit kell!


Gratulálok az eddigi eredményeidhez és további sok sikert kívánok az érettségi(k)hez!:)

16/L

2011. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!