Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kinek van igaza?

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt! Amikor összejöttünk átlagos testalkata volt, de bebeszélte magának hogy nem néz ki elég jól, elkezdett kondizni és hát nagyon meglátszik az eredmény! Heti 5Xedz! Munka után,(rengeteget dolgozik)! Szombaton az enyém vagy este haverok vasárnap pedig a pihi napja hagyjam békén értsem meg egyedül akar lenni! Ezzel nics is bajom! Nekem is kell egy pihi nap!

A bajom azzal van hogy, hétköznap egyszer szoktunk találkozni, vagy edzés után vagy nem megy miattam edzeni és akkor több időt vagyunk együtt! Elegem lett abból, hogy még az edzés is fontosabb nálam, és így van hogy hétköznap csak 1-2 órát vagyunk együtt! Mondtam neki hogy hozzám csak ugy jöjjön, ha kihagyja az edzést (könyörgöm 1 héten egyszer kérem csak ezt tőle) és így normálisan több időt tudunk eltölteni! Ezen összevesztünk és mivel mind2en szörnyen makacsok vagyunk ő se keres és én se keresem! ÉS tudom hogy ugyan ugy szenved mint én, mert őrülten hiányzik! De ez így nem maradhat ezt a problémát meg kell oldanunk! De már elbizonytalanodtam! Ugye nem nagy kérés ez a részemről?


2011. máj. 11. 21:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nem.
2011. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
neked van igazad!
2011. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez nem párkapcsolat...
2011. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

mondd meg neki, hogyha ilyen kigyúrt securitys állatnak fog kinézni, az nem jön be senkinek... egy kis egészséges izomzat nem árt, de heti 1-2x edzeni elég. de lehet hogy rászokott, hogy így vezesse le a meló utáni stresszt...


inkább keressetek egy közös hobbit, valami érdekes sportot.

2011. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
ha nem akar rád időt szakítani és egy edzés fontosabb mint te akkor nagy a baj a részéről.
2011. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
A történeted kísértetiesen a hasonlít Danielle Steel: A ház c. regényben leírtakra
2011. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Mondd, hogy hamarosan tökéletes testű szingli lehet.
2011. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

? És a regényben mi lett a megoldás? Hátha segíthet rajtam!

És az hogy ez nem normális kapcsolat, az lehet de mi ilyenek vagyunk és mi ebbe a kapcsolatba nagyon jól érezzük magunkat! Még sose volt olyan probléma amit nem tudtunk volna megoldani! És most itt van ez! :S:S

2011. máj. 11. 21:50
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Ez komoly kapcsolatnak valóban kevés. De szerintem a barátod pszichéjével van a gond, mivel nem normális hogy valaki, egy férfi ennyire mániásan jól akarjon kinézni. Én is ismertem ilyen pasit, nem is maradtunk egymás mellett. önértékelési gondjai vannak, vagy más kudarcát vezeti így le, nem tudom.
2011. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%

jól érzitek magatokat?

Te biztosan nem, mivel feltetted a kérdést, és panaszkodtál:(

2011. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!