Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? (Kérdésed...

Mit szóltok ehhez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 11. 22:32
1 2
 1/14 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
91%

Igazságtalan, mert nekem van rokonom, aki a sokadik sikertelen beültetésen van túl, bármit megadna azért, hogy babája legyen.

Na meg vannak, akik csak szülnek, de nem nevelnek, közben átlag magyar dolgozók életét keserítik meg azzal, hogy le kell mondaniuk a 2.-3. gyerekről, mert az első felnevelése is komoly erőfeszítés.

2011. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak hírlapi kacsa. Ennyire h*lye nem lehet senki, hogy komolyan megszavazza:) Egyrészt a gyerekkel otthon töltött GYES-GYED így is beleszámít a szolgálati időbe, másrészt nehogy már ez korkedvezményes nyugdíjra jogosítson.. Vagy akinek nincs gyereke, kevesebb járulékot is kellene fizetnie? Mert ugyebár a nyugdíjunkat magunk fizetjük be az államnak, és ha csak később hajlandó visszaadni..

Ez szerintem keresztülvihetetlen és egyszerűen buta ötlet, nem is beszélve a felháborító részről, a diszkriminációról azok felé, akik nem akarnak vagy nem tudnak gyereket vállalni.

2011. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Idézet.

""A Magyar Nemzet arról ír, hogy egy előterjesztés szerint a mostani nyugdíjkorhatár a jövőben csak azokra a házaspárokra lenne érvényes, akik legalább két gyereket felneveltek, és valamilyen szakmához juttattak, illetve iskolázottsághoz segítettek.""


...és mire ők lennének majd nyugdíjasok,

akkor meg majd az kap nyugdíjat,

aki helyből tud hátraszaltózni!!!!!!

2011. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, tömören: ez egy f*szság.
2011. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem se lesz belőle semmi,csak hírverés de akkor is durva,hogy ilyen valakinek eszébe juthat.
2011. máj. 11. 22:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fidesz párttagsághoz kéne kötni
2011. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik KDNP-s és Répási is jónak találja. A napokban olvastam a nyilatkozatukat.

Kérdés,hogy mi számít taníttatásnak? A szakiskola,az érettségi,vagy csak az egyetem?

Az elvált apákra vajon vonatkozik-e? Ők ugyanis nem élnek egy háztartásban a gyerekeikkel!

Az egész egy hülyeség. De a legnagyobb az,hogy ezt azért akarják bevezetni,hogy több gyerek szülessen! Nem hiszem,hogy akad nő,aki azért szül még egy gyereket,hogy valamikor hamarabb mehessen nyugdíjba. Főleg,ha nincs miből eltartani a gyerekét.

2011. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem lenne rá példa. Manapság se azért szül a legtöbb nő 5-6 gyereket,mert olyan nagyon szereti őket.
2011. máj. 11. 22:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És miből neveljük őket?Egy gyereket is nehéz eltartani.
2011. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el csak az első mondatot és már is kinyilt a bicska zsebemben.Felnevelnék,szűlnék is akár 6-ot is.De az idegtől,hogy enni adjak nekik,még a nyugdijas kort sem érném meg.Komlyan mondom ez nevetséges.
2011. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!