Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Fenyeget! =/

Mit csináljunk? Fenyeget! =/

Figyelt kérdés
Fenyeget minket a barátnőm volt "barátja"! Csak 2 hétig "jártak" és nemrégiben szakítottak. De úgy,hogy a fiú megszívatta. Elmentünk a barátnőmmel bulizni és azt mondta a fiú,hogy jön ő is. A barátnőm egész álló este hívta és mindig mondta,hogy ennyi meg annyi perc és ott van, de nem jött és végül ki is kapcsolta a telóját. Hajnali 4kor újból hívta a bnőm és már be volt kapcsolva, eljött a diszkóhoz, smártolak, meg a bnőm kiszívta a nyakát. Erre a csávó 4 napig nem kereste és megtudtuk,hogy van másik bnője, akit én ismerek. Megkérdeztem a csajt,hogy mióta járnak és mondta,hogy szombat óta, a bnőmmel ugyebár meg szombaton smárolt. Erre én írtam neki,hogy hmmm...ez érdekes. És kérdezte,hogy miért? mondtam neki kérdezze meg a barátjától. Megkérdezte a barátja bevallott neki mindent. Erre a fiú elkezdett engem meg a bnőmet fenyegetni,hogy kicsinál minket, meg ne menjünk oda többet szórakozni, ahova jártunk,mert ha meglát ott minket rossz vége lesz meg ilyesmik. Hajnalonként csörög mindig a telónk, ő vagy haverjai hívnak minket,mikor ki. És fenyegetnek meg ordibálnak. Megbeszéltünk a fiúval 1 talit, erre nem jött el. El akartunk rendezni mindent vele. De azóta is hívosgat minket. Meg,hogy nem jött el,de bárhol megtalál minket, meg stb. Már kezdünk félni. Rendőrségre akartunk menni,csak sztünk kiröhögnének minket, meg a fiú 16éves korában verekedett/most 18/ és tárgyalásra jár és nem akarjuk,hogy miattunk börtönbe kerüljön,mert a haverjai akkor tényleg kicsinálnának minket. Mit tegyünk? Mindkettőnk apukája külföldön dolgozik,nekik nem tudunk szólni, nekem nincs tesóm, bnőmnek meg csak 1 nővére van.:/ Haverokat meg nem akarunk belevonni,mert félünk,hogy megvernék őket. Mi ilyenkor a teendő? Már kezdünk nagyon félni.:/
2011. máj. 12. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem röhögnek ki. Ott elmondják, hogy mi a teendő.
2011. máj. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Talán egy telefont megér, hátha adnak valami használható tanácsot: [link]
2011. máj. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a rendőrséget hagyjátok végső esetre, próbálkozzatok azzal, hogy ne vegyétek fel a telókat, ne beszéljetek vele, kerüljétek őket, neten is és a bulikban is. ne legyetek ott, ahol ők, egy ideig.

Azért írom ezt, mert ha valaki mérges, dühös valakire, akkor bármit tesztek, olaj a tűzre, amíg ez a düh nem csitul. De csitulni fog, pár hét és a srác reméljük lehiggad, halványul benne a dolog. (Ez nem megfutamodás részetekről, hanem észerű "politika".)

HA MÉGSEM, akkor a rendőrség előtt beszéljetek egy felnőttel, tanárotokkal, stb... Valószínűleg egyszerűbb, hathatósabb módszerekkel veszi el a srácok kedvét a további balhézástól, mint a rendőrök.

2011. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy: Ezért nem kell fűvel fával összeállni smárolgatni kavargatni a diszkókban.

Kettő:Irány a rendőrség.


Az ominozúsok zaklatók melyik népcsoport tagjai ha megkérdezhetem?

2011. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem telefont cseréltek, és nem jártok discoba. Vagy legalábbis nem oda, ahova ezek járnak. Mindjárt megoldódik a fél életetek!
2011. máj. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Degenerált egy emberek vannak, komolyan...:S


Most mit fenyegetőzik ez a nyomorék? Azért, mert ő értelmileg degradált, és egy kupac lósz@réval vetekszik az IQ-ja, azért miért kell mások nyugalmát is zaklatni azzal a rokkant agyával???


És ti mind xy éves discoba járó, füvező, vagy alkoholizáló, majd mindenkibe belekötő gyökerek! Mi a tetves k.rva anyátokér' kell nektek izmozni, hogy hajjaj mekkora gyerek vagyok? Elvertek valakit, aztán már azzal rajkodtok a f@szbookon, hogy "ollé, de megőttem a gádzsit!"

Ettől nem lesz jobb életetek, de másokét viszont elb@sszátok. Nem kell mindenkit lehúzni a ti amőba szintetekre, inkább találjatok hobbyt magatoknak, vagy rántsátok fel magatokat valahová ha jót akartok tenni ennek a bolygónak. Jah, és az állati szintű "ez az én nőm, nem lehet másé" viselkedést egy jó síntér biztos ki tudja ölni belőletek!

2011. máj. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nem értelek téged...És nem c*gány a fiú aki ezeket mondja, se a haverjai. Ismeri a bnőm kis gyerek kora óta és nagyon normálisnak ismerte meg sőőt én is, azért is jött össze vele, és előtte 2éves kapcsolata volt, szal. nem az a discoban smárolgatós. Köszi szépen a válaszokat, sztem a teló számunkat megváltoztatjuk. Én azért veszem fel, mert betört a telóm kijelzője és nem látom,hogy ki hív.:/
2011. máj. 12. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a kommentem csak dühkitörés, nem személyhez szólt, hanem a kötekedős népekhez!
2011. máj. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!