Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most lebukott?

Vajon most lebukott?

Figyelt kérdés

A gyártástól számítva átlagosan mennyi idő a gumi óvszer szavatossági ideje,nem 3 év? Történet ugyanis a következő:Kiesett a fülbevalóm az autó hátsó ülésén,nem találtam,ezért felszedtem az ülést,hátha valahogy becsúszott alá.Fülbevaló helyett találtam egy "csomag" óvszert a párom autójában,ami az ülés alá volt elrejtve,és elvileg 2014 áprilisában jár le. Mi sosem használunk gumit,az autót pár hónapja vásárolta,azt hiszem januárban,így nem tudhatom,hogy még az előző tulaj hagyta e ott,vagy az én drága uram jár görbe utakon. Csak mert ha 3 év a szavatosság,akkor Neki még ma annyi. Ha nem,akkor az óvszert kivettem,de hagytam a helyén egy cetlit,hogy nálam lehet jelentkezni érte!

Mindjárt felrobbanok!


2011. máj. 12. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
66%
Ha meg csalna annak más jele is lenne. Nem vettél észre mást? Nem hagyja előtted telefonját...stb
2011. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,menj,és fröcsögj máshol!


Valaki kérdezte,hogy van e más jele,hogy megcsalna. Még nem vagyunk házasok. Őszintén szólva,most eléggé mélyponton van a kapcsolatunk,és felmerült benne,hogy talán egy kis szünetet kéne tartanunk. Így aztán felmerül a gyanú. De ezt leszámítva,eszembe sem jutott,hogy megcsalna,na de most megfordult a fejemben!


Arra gondoltam,ma este előveszem az óvszert,és megkérdezem kipróbáljuk,gumival még úgysem csináltuk. Kíváncsi lennék a reakciójára.

2011. máj. 12. 21:34
 13/64 Kései Sirató ***** válasza:
85%
Ha semmilyen más gyanús jel nincs,akkor az előző tulajé. Csak akkor gyanúsítsd, ha legalább még egy valami szól ellene.
2011. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
Nem jövőre jár le,hanem 3 év múlva.
2011. máj. 12. 21:36
 15/64 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérdezd meg simán, csak látod mit reagál le belőle.
2011. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kik voltak a előző tulajok?


Abból is sok mindent leszűrhetsz..


Ha 20-30-asok, akkor akár az övék is lehet...


De szerintem is kérdezd meg a párodat.. kiderül, hogy reagál.

2011. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok a legtisztább tényleg az ha megkérdezed tőle.

[link] ezt olvasd el figyelmesen és tudod,hogy hazudik-e vagy sem.

2011. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Családi autó volt,és ugyan volt ott egy 20 év körüli fiú,de ha valaki eladja az autóját gondolom kiszedi belőle a cuccait,pláne ha kitakarítva adja át.
2011. máj. 12. 21:48
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi volt!
2011. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj, inkább kérdezz miután elolvastad a fönti cikket!

Nyugodj meg.

2011. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!