Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most lebukott?

Vajon most lebukott?

Figyelt kérdés

A gyártástól számítva átlagosan mennyi idő a gumi óvszer szavatossági ideje,nem 3 év? Történet ugyanis a következő:Kiesett a fülbevalóm az autó hátsó ülésén,nem találtam,ezért felszedtem az ülést,hátha valahogy becsúszott alá.Fülbevaló helyett találtam egy "csomag" óvszert a párom autójában,ami az ülés alá volt elrejtve,és elvileg 2014 áprilisában jár le. Mi sosem használunk gumit,az autót pár hónapja vásárolta,azt hiszem januárban,így nem tudhatom,hogy még az előző tulaj hagyta e ott,vagy az én drága uram jár görbe utakon. Csak mert ha 3 év a szavatosság,akkor Neki még ma annyi. Ha nem,akkor az óvszert kivettem,de hagytam a helyén egy cetlit,hogy nálam lehet jelentkezni érte!

Mindjárt felrobbanok!


2011. máj. 12. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem csak ez egy ügyben vagy rá berágva, hanem gyűlnek a dolgai. Bizony gondolkozz el, hogy kell e ez neked. Még jó, hogy kiderült ez a dolog, így felnyílt a szemed a másik dolgaira, hogy milyen férfi is.

Legyél erős és kitartó magad javára !

2011. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
szia! Ha még olvasod, mi történt azóta veletek? Kiderült az igazság?
2011. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 just a rocker válasza:
Tudom kicsit régi kérdés.. de minap megtörtént velem is a sztori! Épp hajnali egy van, a párom éjszakázik melóban.. Ma sokáig aludtunk így volt időm meg kedvem is most ruhát hajtogatni. Annyi történt hogy a komód legalsó polcából beakartam pakolni az ágyneműtartóba a nem használt pulcsikat, erre bumm. A legesleg sarokban lévő pulcsi zsebében éreztem egy kis dobozt. Megnéztem, azt hittem cigi (mindketten cigizünk). De nem, óvszer! Ráadásul 2022-ben jár le a szavija, magyarul nemrég vehette!! A poén az hogy azt a pulcsit kb 2 éve nem vette fel.. mi a fene??? Holnap kérdőre vonom, vagy elveszem és én is hagyjak ott egy cetlit? Szerintem az első lesz, mert tuti hetekig minden nap ezzel a tudattal kelnék......
2018. febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt. Engem érdekelne. Én nem bírnàm ki, hogy ne mondjam egyből. Annàl jobb, ha hirtelen rákérdezel. Nem lesz ideje valami kanut kitalálni...
2018. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!