Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most lebukott?

Vajon most lebukott?

Figyelt kérdés

A gyártástól számítva átlagosan mennyi idő a gumi óvszer szavatossági ideje,nem 3 év? Történet ugyanis a következő:Kiesett a fülbevalóm az autó hátsó ülésén,nem találtam,ezért felszedtem az ülést,hátha valahogy becsúszott alá.Fülbevaló helyett találtam egy "csomag" óvszert a párom autójában,ami az ülés alá volt elrejtve,és elvileg 2014 áprilisában jár le. Mi sosem használunk gumit,az autót pár hónapja vásárolta,azt hiszem januárban,így nem tudhatom,hogy még az előző tulaj hagyta e ott,vagy az én drága uram jár görbe utakon. Csak mert ha 3 év a szavatosság,akkor Neki még ma annyi. Ha nem,akkor az óvszert kivettem,de hagytam a helyén egy cetlit,hogy nálam lehet jelentkezni érte!

Mindjárt felrobbanok!


2011. máj. 12. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
68%

Vagy nem. Én nő vagyok, mégis minden vackot a kocsiba rakok, fésűtől a szerelmes levélig minden. Egyszer egy másik tulaj mondta,hogy megtalálta benne a levelem. Ki a franc emlékszik már mit hova dugott?



Ha az ő óvszere lenne, akkor 5 év múlva járna le, nem 3, de a gyanúsítgatásért én biztosan elhagynálak.Ha az övé sem jelenti, hogy megcsalt, de mondom, hogy akkor nem ennyi lenne a szav. ideje.

2011. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Ez nem gyanúsítgatás,nyilván másnak is átfutna ez az agyán,pláne,hogy nemrég kitalálta ezt a szünet dolgot. Igen,így,hogy 5 év a szavatossági ideje,ebből nem sok mindent fogok megtudni. Azt hiszem kivárok,hogy vajon megtalálja e a cetlimet a helyén. De ma este,ha hazajön,és véletlenül elöntené az agyamat a "fos",akkor előveszem,és felajánlom,hogy próbáljuk ki.
2011. máj. 12. 21:58
 23/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikket,egész jónak tűnik,amiket leírtak benne! :)
2011. máj. 12. 22:00
 24/64 anonim ***** válasza:
88%
Engem a szünet dolog jobban aggasztani. Az szinte mindig szakítással végződik.
2011. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:
Mindkettő aggaszt! :(
2011. máj. 12. 22:26
 26/64 anonim ***** válasza:
82%
És miért pont a kocsi hátsó ülése alá rejtené a gumit? El nem tudom képzelni.
2011. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
88%
Erre én is kíváncsi vagyok, mindenképpen írd le, mi volt!
2011. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
71%

Miért a hátsó ülés alá???

Mert ott nagyobb a hely. :D

2011. máj. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az előző tulajé, bár nekem is megfordulna elég sok minden a fejemben, szóval meg tudlak érteni. Hülye helyzet, de tuti félreérted. Nyugodj le, de azért figyeld a férjed reakcióit mostanában.
2011. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
59%
Én is találtam egy óvszert a kocsijában még fél éve azóta ott van.Na?Tagad.De mit tegyek?
2011. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!