Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom már a...

Mit csináljak ha utálom már a férjemet mert egy csödtömeg? De szeretem is valahol és féltékeny vagyok más nőkre. Igazábol csak a fizuja kéne meg a lakását iratná rám aztán elmehetne ahova akar. Hogy érjem ezt el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 17:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
43%

Azért ne ítéljétek rögtön el, nem is ismeritek a hátterét!

Én is így vagyok a férjemmel, bármilyen borzalmas is. A kislányunk születése óta teljesen megváltozott, kibírhatatlan, piszkálódó, agresszív és mindenbe beleköt. Ez a baj, az a baj, pedig én dolgozok egész nap, Ő otthon is teheti, csak pár órát tölt az irodában. Azonnal elhagynám, de nem tudnék megállni a lábamon a kislányommal, a szüleim már nem élnek. Ezért ne cseszegessétek meg dögölj megezzetek, mielőtt ismernétek a hátteret!

2011. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
66%
pávatoll a s*ggedbe esetleg nem kell?
2011. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%
Milyen életképtelen emberek vannak. Miért nem tudod egyszerűen kirabolni?
2011. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
71%
De mégis hogy gondolod hogy ő menjen a francba de a pénzét továbbra is neked adja? Már maga a kérdésed is vérlázító! Azért írnak neked is így.
2011. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 17:58as válaszoló és kérdező!

Egy házasság 2emberen múlik! Tudjátok:jóban-rosszban, szegénységben-gazdagságban, egészségben-betegségben.

Segíts neki, hogy talpra tudjon állni, mert egy jó feleség támogatja a férjét és akkor ő hálás lesz.

Egy férfi nem tud megváltozni magától 180fokot,ha otthon minden rendben van.(van szex,kaja az asztalon,meg nyugi)

Ha mindennel baja van (bár ez általánosítás) akkor hallgasd meg, lehet csak a mh-én vannak gondok, na meg otthon sír a gyerek és ha még a feleség is cseszteti, akkor ne várjatok sokat! Persze, ez kell-meg az kell, ő is ember nem egy gép..

2011. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
84%
Eleve ütöd egyik állításoddal a másikat a kérdésedben is. Miért nem tudsz hihető kérdést kiírni? Úgy is meg lehetett volna ezt fogalmazni, hogy ne csak az egyszerűbbje nyelje be.
2011. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
79%
öld meg, persze látsszon balesetnek, különben az örökség helyett 20 év letöltendőt kapsz :P
2011. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%
A feleséget is minősíti, hogy kivel állt össze, kivel van együtt.
2011. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
76%
Lehet kamunak tűnik a kérdés de egy "ismerős" pont ebben a helyzetben van. 9 év után főként a pénz kellene a lánynak mivel egyedül nem tudja eltartani magát és a lányukat. S kb ő is ilyen stilusú. Szóval sajnos van ez így
2011. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
89%
2 percet pazaroltam rád az életemből...Szánalmas vagy, ha kamu, ha nem, csak sajnálni tudlak...
2011. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!