Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom már a...

Mit csináljak ha utálom már a férjemet mert egy csödtömeg? De szeretem is valahol és féltékeny vagyok más nőkre. Igazábol csak a fizuja kéne meg a lakását iratná rám aztán elmehetne ahova akar. Hogy érjem ezt el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 17:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ez is egy szajha mint a legtöbb nő!
2011. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 napietus ***** válasza:
"szerintem egy pasi írta ki a kérdést, rámutatva szerinte ilyenek a nők" ezzel értek egyet. úgy nő a kérdező, ahogy én iráni sah :)
2011. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
én nem értem ezeket a dolgokat:):)
2011. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

De szereted is valahol ekkora poént. :D A fizetését szereted meg a lakását, amúgy egy szégyentelen ribanc vagy, állj meg a lábadon inkább, mondhatnám, hogy elmehetsz ahova akarsz. ;D

Amúgy nem hinném hogy kamu lenne a kérdés, ismerőseim körében is vannak ilyen "NŐK". Továbbá ajánlom Csernus Imre könyveit, abban is nem egy ilyen esettel lehet találkozni.

2011. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
EGY MAI MAGYAR NŐ !!!
2011. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi férfi ír ide, sajnálom, hogy ilyen szerencsétlenek vagytok, hogy nem tudtok egy normális nőt összeszedni, szerintem ez titeket minősít. Nekem volt közöm nem egyhez, de ilyennel soha nem hozott össze a sors úgyhogy ne általánosítsunk (:


35/F

2011. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!