Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom már a...

Mit csináljak ha utálom már a férjemet mert egy csödtömeg? De szeretem is valahol és féltékeny vagyok más nőkre. Igazábol csak a fizuja kéne meg a lakását iratná rám aztán elmehetne ahova akar. Hogy érjem ezt el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 17:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%
Bocs kérdező de ingyen nincs semmi, az ilyen emberek miatt vannak a törvények te választotad szokd meg vagy szökj el, a pénz meg a lakás marad.
2011. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
88%

Elegem van már a nőgyűlölő kamu kérdésekből.

Ebből is látszik, hogy sok férfi éretlen, mert még nőt nem láttam kamu kérdést kiírni, hogy hapsi vagyok, csak a feleségem p*ncija kell, a gyerek az agyamra megy, egész nap csak d*gnék, más nővel is...

2011. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 napietus ***** válasza:
96%
akkora kamu mint a ház. ráadásul amatőr is. aki ezt kiírta, nem látott még nőt 10 méternél közelebbről :P:D
2011. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
58%
sztem ez nem kamu kérdés hanem a szomorú valóság. már láttam hasonlót.
2011. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
50%

csak gondoljatok erre a kérdésre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


olvassátok el a hozzászólásokat és gondolkodjatok el h hányan hagynák ott a szerelmüket egy gazdag pasiért.

2011. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
82%

És miből gondolod, hogy az nem kamu, mint ez a kérdés?


Anno rengeteget jártam a szerelem-szex témakörbe, és ott annyi beteg férfi van, hogy képesek nőként válaszolni kérdésre, hogy alázzák a nemet, szinte minden kérdéshez beírják, hogy az összes nőnek pénz és jóképű hapsi kell, semmi más, aki mást állít hazudik. Elme roggyantak. Az egyik huszon valahány éves, egy barátnője volt életében, és tiszta szívéből gyűlöli a nőket.

Tele van ez az oldal kamu emberekkel, kamu élettel, kamu válaszokkal.

2011. máj. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

ahogy korábban írtam nem a kérdés a lényeg hanem az hogy hányan válaszolják azt hogy képesek lennének otthagyni bárkit ha jönne egy pénzes pasi.


a kommentek a lényeg és nem a kérdés

2011. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
4%

VÉGRE EGY NŐ,

AKI MEGÍRJA AZ IGAZAT !!!


A többi, csak ködösít......

2011. máj. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy pasi írta ki a kérdést, rámutatva szerinte ilyenek a nők


mert ha így lenne, ha ilyen nő lenne, totálisan ezzel a felfogással az nem állna messze a prostitúciótól és nem lenne arra szüksége, hogy egy pasin görcsöljön

2011. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők, és vannak olyan férfiak akik nem is érdemelnek ennél többet.

Mondom vannak, nem azt mondtam, hogy mindenki.

2011. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!